banner851

banner614

DÜZCESPOR, YALNIZ KALMADI

banner619

“ ’KOCA ÇINAR YAŞASIN’ Düzcespor Yardım Gecesi”, Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Programa, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Celal Kasapoğlu ve Dr. Cengiz Tuncer, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin katılım sağladı.

banner846
Spor 26.08.2019, 12:01 28.08.2019, 11:30
2345
banner844

“KOCA ÇINAR YAŞASIN” Düzcespor yardım gecesi, Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Geceye, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Celal Kasapoğlu ve Dr. Cengiz Tuncer, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin protokolde yer alırken Düzcesporlu futbolcular ve Kırmızı Şimşekler taraftar grubu geceye destek vermek üzere salondaki yerlerini aldılar.Hasan Kaya’nın sunumunu yaptığı yardım kampanyasında, Düzcespor Eski Başkanı ve gazeteci İhsan Çetin, Öncü Medya Genel Müdürü ve Sportmence programının yapımcısı Murat Yavuz ve Gazeteciler Cemiyeti Düzce Başkanı Erol Tayhan, konuşmalarıyla destek verdi.Hasan Kaya’nın yaptığı açılış konuşmasının ardından söz alan, Düzcespor’un umudu ve bir neferi olarak gösterilen Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, dedesi merhum Celal Kasapoğlu’nun Düzcespor uğruna Denizli’den dönerken elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybettiğini belirterek, “Kendimize inanarak bu yola çıktık. Böyle de ilerleyeceğiz. Kaç kişi olduğumuzun, ne kadar kalabalık olduğumuzun bir önemi yok. Önemli olan inanarak bu yolda yürümek. Yürümeye de devam edeceğiz.” dedi.

"Üst liglerde olmalıyız"Programda söz alan Öncü Medya Genel Müdürü ve Sportmence programının yapımcısı Murat Yavuz, tüm katılımcılara teşekkür ettiği konuşmasında Düzcespor’un olması gereken yerde olmadığına vurgu yaptı. Yavuz şu ifadelerde bulundu:
“Bulunduğumuz TFF 3.Lig, bizler için olmamamız gereken bir yer. Deprem sonrası amatör liglerde kaldık uzun dönem.  Bu nedenle sanki 3.Lig yetiyor gibi bir hava var. Kendi düşüncem en kötü ihtimalle TFF 1.Lig düzeyinde kalmamız gerekiyor. Günümüz şartlarında söylemle uygulama örtüşmüyor. Gönlümüzden geçen daha üst liglerde yer almak. Tabii adımlarımızı da sağlam atmak gerekiyor.”

Sahneye çıkarak konuşmalarını yapan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, bu gecenin organize edilmesinde ve Düzcespor’un daha iyi noktalara gelmesinde büyük çaba sarf eden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu’na teşekkür ettiler.Konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Düzcespor için hepimiz bir şeyler yapacağız. Ben de partimize üye arkadaşlarımla bir istişare yapacağım. Celal kardeşime davet ettiği için teşekkür ederim.” dedi.

Programın sonlarına doğru, yapılan yardımın 301 Bin TL’yi bulduğunu açıklayan Hasan Kaya, kapanış konuşmasını yapmak üzere Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu’nu sahneye davet etti.
Kapanış konuşmasını gerçekleştiren Kasapoğlu, Düzcespor’un hafta sonu santra yapacağını vurguladı. Taraftarların, “Şampiyon olacak mıyız Başkan?” sorusu üzerine, “İnşallah şampiyon da olacağız. Yeter ki birlikte kalalım.” cevabını verdi.HABER: M.KADAŞ
GÖRÜNTÜ: C.A.KUŞ & T.BEKTAŞ 

Yorumlar (10)
GÜNBAŞI 2 yıl önce
Benim kendi fikrim; Düzcede yaşayan oyuncularla en iyi şekilde takım kurulmalı. Sonrasında başarı sağlanırsa zaten sponsor da sağlanır. İnsanlar keyif alamadıkları bir takıma neden destek versinki??
düzceli 2 yıl önce
ya tabiki bunlarda yapılması gereken güzel etkinlikler saolsunlar ama ne yaparsanız yapın aradan asırda geçse bu takımddn bi cacık olmazzz olmuyoda
Harbi 2 yıl önce
Takimin kalbi durmus, sok veriliyor, halen sacma sapan laflar. Isterse 2.amatore dussun, bu takim bizim. Iyi gun dostlari uzak dursun yeterki.
Ben 2 yıl önce
Daha başlamadan bir birinizi yemeye başladınız yardim edin bir olunn iri olun diri olun parti pirti onemli degil gecmisin DÜZCE sporu gibi olsun bir birinizi yemeyi .yaşasın düzce yaşasın düzce spor
DÜZCE İÇİN 2 yıl önce
Bence üst liglerden ziyade 3 lig'te kalıp bütçenin çoğunu alt yapı ve tesisleşmeye ayırırsak işte o zaman üst liglerde kalıcı ve başarılı oluruz. Amacımız günü kurtarmak veya insanlara hayal satmak olmamalı. Düzce kendi değerlerini kazanmalı ve yetiştirmelidir. Yetişen çocuklarımızı aynı zamanda üst liglere satabilir ve Düzce'de futbolun bir gelir kaynağı girdisi de sağlamış oluruz.
Sinan 2 yıl önce
Duzcesporun.durumu belli.amatör lig.başkada birşey olmaz.ruh.yok.ruhsuz takim
sanayici 2 yıl önce
Sampiyon olacakmış kimler bu transferlerden faydalandı acaba
hamza 2 yıl önce
Duzceli genclere altyapiya deger verilmedikten sonra sen istedigin kadar 30 luk transfer yap sonuc ya ayni olucaktir yada amator kume..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın