banner851

banner614

DÜZCESPOR YETİM BIRAKILDI

banner619

Düzcespor sahasında Kemerspor’u 5-3 yenerek yaşadığı büyük sevinç Türkiye Futbol Federasyonun (TFF) verdiği kararlar neticesinde kursağında kaldı.

banner846
Spor 05.05.2017, 14:09
1509
DÜZCESPOR YETİM BIRAKILDI
banner844

60 bin nüfuslu Çatalca ilçesinin 370 bin nüfuslu Düzce’yi masa başında yenmesinin Düzce kamuoyunda tepkilere neden oldu. Düzcespor taraftarları sosyal medyada siyasilerin Düzcespor’un yanında olmayarak kulübü yalnız bıraktığı eleştirilerinde bulundu. Düzcespor taraftarları sosyal medyadan TFF’ye büyük tepkiler verdi. Spor kamuoyu sosyal medyada “Düzcespor bu süreçte yetim kaldı”, “Öksüz bırakıldı”, “Sahipsiz kaldı” yorumlarında bulunurken “Düzce şehri bir başka deprem yaşadı” dediler.

Öte yandan Düzcespor yönetiminin yaptığı başvuruları tek tek reddeden TFF, Dersimspor Çatalcaspor müsabaka tarihini açıklamadı.

Yorumlar (5)
DÜZCELİ 81 4 yıl önce
Üç milletvekili bir bakan verilen yüzde yetmiş evet oyuna rağmen mağdur ediliyorsak. Tek izah tarzı var.YAZIKLAR OLSUN....
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Emrahla Ceylan filmlerine döndü bu iş:)) Bu filmin sonunu kazım be ben size söyledik kimse dinlemedi. Gerçi haksızlık etmeyelim 3 5 tane akıllı adam bizim gibi yorum yaptı gerisi traşşşş:))
Kazım karabekir 4 yıl önce
Ben daha ölmedim nasıl yetim bırakıldı
Amatör sporcu 4 yıl önce
Büyük Başkan Mehmet Saygun diğer başkanlar boş bence çok başarılı
Duzceli 4 yıl önce
Takim kötü gidişatta iken bu kadar gündem yaratilmamişti keşke o günlerde futbolculara yoneticilerede baski yapilsaydida şimdi keşkelerle uğraşmasaydik iyi oynayanlar kazandi kaybedenler ise şimdi hayaller peşindeler yazik