banner851

banner955

DÜZCESPOR’A BÜYÜK CEZA

Türkiye Futbol Federasyonu disiplin kurulu yaptığı toplantıda Düzcespor’a büyük ceza kesti.

Spor 08.03.2018, 20:35 09.03.2018, 18:15
1218

Düzcespor, 04 Mart tarihinde oynadığı Bayrampaşa müsabakasında Düzcespor taraftarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 4 bin TL para cezası ile cezalandırıldı.

Düzcespor aynı müsabakada taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezası ile cezalandırıldı.

Yine aynı müsabakada Düzcespor, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 9 bin TL para cezası ile cezalandırıldı.
Düzcespor görevlisi Barış Çarıkcı'nın aynı müsabakada, rakip takıma yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 15 gün hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırıldı. Düzcespor kulübü görevlisi Fatih Kerim Öztürk’ün ise rakip takıma yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 15 gün hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırıldı.

 

banner844
Yorumlar (3)
Aziz baba 5 yıl önce
Hadi amatöre size 3. Lig bile fazla
Düzceli 5 yıl önce
Bayrampaşa yı tebrik ediyorum sahada yenemediler ama trübünde yaptıkları tahriklerle bizi nakavt ettiler..Anlamıyorum maçta öndeyiz rakip seyirci isyan etmiş bizi tahrik ediyor hala ceza almak için yırtınıyoruz yazık..uyanın artık uyanın...
Hoca 5 yıl önce
Aciz federasyon,olayları kim başlattı.Hep Düzce mi suçlu..Bu sene ne kadar engel olursan ol her maça c klasman hakem de göndersen bütün maçlarımızı seyircisizde oynatsan playof finalini 10.000 kişiyle oynar 2.lige çıkarız o zamanda çamur atarsınız...Yuh olsun size....
21
parçalı bulutlu