banner851

banner614

DÜZCESPOR’A KİLİT VURULACAK

3.Lig 1.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor’a TFF tarafından kilit vurulmak istendiği söyleyen Düzcespor sevenleri, verilen iki yıllık transfer yasağını da Düzcespor’un amatör kümeye düşmesi olarak değerlendirirken Düzceli siyasilere devreye girmesi çağrısı yaptı.

banner619
Spor 10.01.2018, 11:24 10.01.2018, 12:05
1357
DÜZCESPOR’A KİLİT VURULACAK

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından verilen iki yıllık transfer yasağı 11 Ocak tarihinde yarın TFF Tahkim Kurulu tarafından görüşülecek. TFF Disiplin Kurulu tarafından verilen transfer yasağını Düzcespor’un tahkim kuruluna taşıdığı öğrenilirken siyasilerin devreye girerek Düzcespor’un kapısına kilit vurulmasının önlenmesini istedi.

Spor çevresi verilen iki yıllık transfer yasağının alt yapıda bile geçerli olduğunu belirterek filiz lisansın bile çıkarılmasının yasak olduğunu vurguladı.

Spor çevresi durumu, Düzcespor’un bu süre içerisinde Amatör kümeye düşeceği yönünde değerlendirirken “kapısına kilit vurulacak ve koca çınar yok olacak” şeklinde tepkiyle karşıladılar. Ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyespor’un rakibimiz olduğundan şikayetini geri almadığını belirten spor çevresi amaçlarının “Düzcespor’un transfer yasağı devam ettirip en büyük rakibini saf dışı bırakmak” olarak değerlendirdi ve Düzceli siyasilere devreye girmesi çağrısı yaptı.

 

Yorumlar (9)
düzceli 4 yıl önce
siyasi siyasi deyip boş konuşmayınn 400 bin düzce nüfüsünda kafaya oynarsak 5-6 bin kişi oluyo hadi olsun 10 bin 390 bin kişi vardaha futbolu bile bilmiyo oyuzden siyasilerin pek umrunda olmaz siyasiler 390 bin kişiye bakar bize bakmaz
iyi olur 4 yıl önce
Kapatın gitsin. Bir işe yaradığı yok zaten.
öğretmen 4 yıl önce
spora siyaseti bulaştırmayın belediyeler belediyeciliğini yapsın su parasını futbola yem etmesin 47 yaşındayım kendimi bildim bileli Düzcespor'u kurtarıyoruz. Yok Aziz Başkan kurtarsın yok belediye kurtarsın yok siyesiler kurtarsın. Düzcespor asalaklardan kurtulursa kendi kendini kurtarır. Gerekirse amatörden başlar. Yağı kadar kavrulur.
Hocam 4 yıl önce
Bu iş bu kadar kolay değil siyasetçiler Düzcesporu zamanı geldiğinde reklam aracı kullanmayı biliyorlar gelir getirecek hiç bir şey yok...
Esnaf 4 yıl önce
2019 da görusuruz düzce spora sahip cıkmıyanlar ile
SELİM 4 yıl önce
SAMSUNSPOR GAZİANTEP GİBİ KÖKLÜ KULÜPLER BU SORUNLARI YAŞARKEN NEDEN TFF SUÇLU OLMUYORDA BİZ YAŞAYINCA TFF SUÇLU OLUYOR. DÜZCESPOR SAHIPSIZDIR HER DAİM. GELEN BİR ÇİVİ ÇAKTIMI CEVAP VERİN DÜZCESPOR SEVERLER. HA DÜZCESPORU SEVMEYE GELİNCE HEPINIZ KADAR BENDE SEVIYORUM İLİMİN TAKIMINI.....
muyo 4 yıl önce
yakında seçim yoksa hayatta ilgilenmezler.......
Selim e cvp 4 yıl önce
Selim haklısın kardeşim sonuna kadar Düzcespor artık milletin reklamını yapmaya geldiği kuruluş oldu...ne güzel gelen reklamını yapıo
SELİM 4 yıl önce
BİR İŞİMİZDE DÜZGÜN OLSA DA BAŞKALARINI SUÇLAMASAK BİR SEFERDE. DÜZCESPOR KULÜP OLAMAMANIN SIKINTISINI ÇEKİYOR. GELEN AĞAM GİDEN PAŞAM.
AMA KİMSE BİR ÇİVİ ÇAKMADI DÜZCESPORA. BİZ HİÇBİR ŞEY YAPMAZKEN HER SEFERİNDE TFF NEDEN SUÇLU ACABA.
GAZİANTEP VE SAMSUN GİBİ KULUPLER DE AYNI SORUNLARI YAŞARKEN NEDEN TFF SUÇLU OLMUYOR. KALICI GELİRİ VE TESİSLERİ OLMAYAN KULÜPLERİN YAŞAMA ŞANSI ÇOK ZOR GUNUMUZ FUTBOLUNDA. BUNU KABUL EDELİM ARTIK.
SEN İŞİNİ DÜZGÜN YAPKİ KİMSE SANA ZARAR VEREMESİN..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın