banner614

DÜZCESPOR’A KİM BAŞKAN OLUYOR?

banner619

Düzcespor’da yaklaşan kongre süreci içinde başkan adayları tek tek çıkmaya başladı.. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ise seçim çalışması dışında Düzcespor’un başkansız kalmaması için yoğun çalışma içinde olduğu öğrenildi.

banner846
Spor 08.06.2018, 10:45 08.06.2018, 12:13
1649
DÜZCESPOR’A KİM BAŞKAN OLUYOR?
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay bugün Düzceli bir iş adamı ile görüşme yapacağı öğrenilirken yaklaşan kongreye kadar güçlü bir yönetim kurmak için yoğun çalışma içerisinde olduğu bilgisine ulaşıldı.

İsminin açıklanmasını istemeyen iş adamı şöyle konuştu:

“Görüşmelerin devam ediyor. Ben sporun içinden gelen birisiyim bana yapılan bir teklif oldu bende bu teklifi kabul ettim. Ekibim hazır ama şartlarım olacak. Düzcespor’u hem alt yapısıyla hem de tesisleşme adına büyük işler yapmak için varız. Güçlü bir yönetimimiz var alt yapımız sağlam.”

Öte yandan isminin açıklamasını istemeyen iş adamı bugün yapılacak görüşme sonunda bir açıklama yapılacağını belirtti.

 
 
Yorumlar (5)
düzcesporlu 3 yıl önce
parasını koyup başkan olan degilde daha çok kişinin parasını koyup aralarından güçlü başkan şeçilirse herkes düzcespor için mücadele verir yoksa parayı veren başkan yanlız kalıyor
maverick 3 yıl önce
Düzcespor İnşaatçıların reklam takımı oldu, bu şekilde başarı zor. Takımı al, borçlara karşılık ev ver, satamadığın evleri de satmış olursun bahaneyle, reklamda bedava, oh ne ala
muyo 3 yıl önce
düzcespor kurumsal kimlige kavuşmadan her sene bu senaryoları izleriz...
Adil 3 yıl önce
Ismini açıklamak istemeyen bir başkan adayi da çalışma içerisindeler duzcemiz için hayırlı olur insAllah
Hoca 3 yıl önce
Pandul inşaat takımı alıyormuş.Hayırlısı olsun.Umarım geçen yılki hatalar yapılmaz.Mehmet Saygun ‘a Sn Dursun Ay biraz ışık olsaydı.Bu iş çoktan bitmişti.
15°
hafif yağmur