banner851

banner614

DÜZCESPOR’A YENİ TESİS

banner619

Düzcespor yönetim kurulu Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile görüşerek yeni tesis için bir planlama yaptığı bilgisine ulaşıldı.

banner846
Spor 21.04.2020, 10:49
2218
DÜZCESPOR’A YENİ TESİS
banner844

Edinilen bilgiye göre Başkan Faruk Özlü ve Düzcespor yönetimi bir araya geldiği yeni tesisler için yol haritasını çizdiği bilgisine ulaşıldı.  Alternatif düşünülen 3-4 adet yerlerin olduğu uygun olan yere  Düzcespor tesislerinin kazandırılacağı öğrenildi. Düzcespor yönetimi başkan Gökhan Kapoğlu nezaretinde yaptığı toplantıda alt yapı için yeni kararlar aldığı planlamanın içinde alt yapı olduğu 2020-2021 futbol sezonunda bütün ilçelerden yetenekli oyuncuları Düzcespor bünyesinin altında toplanacağı ifade edildi.

Düzcespor yönetim kurulu bu fikri Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü’ye aktardığı başkan Özlü’de buna sıcak baktığı gelen haberler arasında yer alırken Yeni yapılacak tesis faaliyete geçtiğinde Şıralık tesislerini akademi takımlarına verileceği Başkan Faruk Özlü ise Düzcespor’un alt yapıya eğilmesinden çok memnun kaldığını her türlü desteği vereceğini belirttiği gelen haberler arasında yer almakta

Başkan Kapoğlu ve yönetim kurulunun aldığı bir diğer karar ise alt yapıdaki oyuncuların temel gıda ihtiyaçlarını tesislerde gidereceklerini gerektiğinde oyuncuların tesislerde kalacağı uzak deplasmanlara bir gün önceden gidecekleri vurgulanmış.

UZUN VADELİ ÇALIŞMAYA TAM DESTEK

Yapılan uzun vadeli çalışma Düzce’li yetenekli gençleri bir araya getireceği 4-5 yıl için birçok oyuncuyu Düzcespor formasını giydirmek olduğu amaçlanıyor denilirken

Düzce ilinde bulunan spor adamları bu planlamanın çok doğru olduğunu  Düzce ilinde her türlü insanın olduğunu daha önceki yıllarda nasıl futbolcu çıkıyorsa şimdi daha çok çıkacağını belirttiler. Spor adamları Düzcespor yönetim kurulunun aldığı bu karar çok doğru bulurken kendilerini destekliyoruz dediler.

Yorumlar (6)
Düzceli 1 yıl önce
Faruk bey sen bu belediye başkanlığı bence gec olmadan birak bir adin vardi duzcede bir sayginligin vardi. itibarini bari kaybetme sen bir sey beceremiyorsun bakiyorum hep lafta kaliyor soylediklerin.
Serkan 1 yıl önce
INONU PARKINA YILBASINDA KAZMA VURULUYORDU. MAR ET GELIYORDU. SANAYI KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ BASLIYORDU. BIRAKIN SU ALGI YARATMAYI IS YAP IS.
ERDAL ŞAHİN 1 yıl önce
Futbol kulüplerinin şu an yaşadığı sıkıntıya çözüm olacak bu girişimi yürekten destekliyorum
Önümüzdeki zaman içinde Alt yapısı olmayan tüm kulüpler dalmak mecbu Alt yapısı olmayan tüm kulüpler dağılmak
mecburiyetinde
Ne kadar erken altyapı çalışmasını yapan o kadar erken meyvesini alacağına inanıyorum
Bu kararı alan Sayın Gökhan Kapoğlu ve ekibini TEBRİK ediyorum
Metin 1 yıl önce
Sn kapoğlu ne diye belediyeye projelerini anlatıyorsun, bld başkanı altyapı projesine ılımlı bakıyormuş bakmasa ne olacak sanki? Belediyeyi filan boşver başkan ordan iş çıkmaz, yıllardır aynı muhabbet stad yapacakmış falan filan
ERKAN YILMAZ 1 yıl önce
DÜŞÜNCENİZE SAĞLIK.BİR AN ÖNCE HAYATA GEÇİRMEK DİLEĞİYLE..DÜŞÜNENLERİ ALKIŞLIYORUM VE DESTEKLİYORUM
DEĞİRMENCİ 1 yıl önce
YA BAŞKAN ŞİMDİ Kİ KONU BU MU SEN NELERLE UĞRAŞIYORSUN ALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN AZCIK ŞU DÜZCEYE Bİ YARDIM ET YIKTIĞIN YERLERİ TOPARLA TESİS LAZIM AMA ŞİMDİ BUNU İNSANLARA NE FAYDASI VAR.....
16°
az bulutlu