banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA ALT YAPIDA TESİS ATAĞI

Düzcespor’da alt yapıda beklenen adımlar atılmaya başlandı.

banner619
Spor 02.11.2016, 12:06 02.11.2016, 12:10
838
DÜZCESPOR’DA ALT YAPIDA TESİS ATAĞI

Düzcespor alt yapısında son günlerde yapılan iyi çalışmalar neticesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Futbolda başarı için iki anahtar kelime olan alt yapı ve tesisleşme üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran Düzcespor’da tesisleşme adına beklenen çalışma yapıldı.

Şıralık Mahallesinde bulunan tesis, alt yapıdaki takımlarına daha iyi hizmet vermesi amacıyla yeniden dizayn edildi. Her takım için soyunma odaları ve duş kabinleri yapıldı. 15 kişilik konaklama odası hazır hale getirildi. Düzcespor antrenörleri ve yönetim kurulu için çalışma odaları oluşturuldu.

Alt yapıda görev değişikliği
Öte yandan Düzcespor alt yapısı Başkanı Cengiz Veli yönetim kurulu kararı ile alt yapıda yönetim bazında değişikliğe gittiklerini ifade etti. Veli, alt yapının genel kaptanlığına Kürşat Kaya Başkan yardımcılığına Talip Çabukoğlu İdare menajerliğine Nuh Yüksel getirildiğini bildirdi.

Yorumlar (5)
düzClee 5 yıl önce
GÜZEL OLMUŞ TEBRİK EDİYORUM.
Ahmet Bedi 5 yıl önce
Calismalarinizi heyecanla takip etmekteyiz. Duzcemiz adina sizlere tesekkurlerimizi sunuyoruz. Basarilarinizin devamini dilerim.
Selim 5 yıl önce
İnşaAllah Cengiz bey ve bu ekip bu çalışmalarından yorgunluk duymazlar. Yöneticilierin yanısıra Kürşat bey ve o resimde gördüğüm Bülent bey de bu ekibin içinde olacaksa demektir ki gelecekte güzel şeyler olucak..
Bayram Ali Kubilay 5 yıl önce
Bunu alkışlamamak için ya aptal olmak yada kör olmak lazım: Benim bravo dememe itiyaçları olmayan bu arkadaşları tebrik ve takdir etmek farz oldu.. Başarılar dilerim.
Cengiz Veli 5 yıl önce
Teşekkür ederim.