banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA AYRILIK

banner619

Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Düzcespor dokuz futbolcusu ile yollarını ayırdı.

banner846
Spor 23.12.2019, 19:34 24.12.2019, 21:12
2900
banner844

Düzcespor yaptığı yazılı açıklama ile dokuz futbolcu ile yollarını ayırdığını duyurdu. Yeni yönetim kurulunun inisiyatifi doğrultusunda böyle bir karar alındığı açıklandı.
 
Düzcespor’un yaptığı yazılı açıklama şöyle:
“Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Profesyonel Futbol Kulübümüzde devre arası için yönetim kurulumuzun almış olduğu karar doğrultusunda bazı futbolcularımızla yollarımız ayrılmıştır.
İlk yarının sona ermesinin ardından teknik heyetle bir araya gelen yönetim kurulumuz,  2. Yarı için yol haritasını belirledi ve bazı futbolcularımızla yollarımız ayrıldı.
Buna göre takımımızda Atilla Aybars Garhan, Tunahan Birinci, Melik Yeğin, Güney Polat, Kadir Yılmaz Çelik, Ahmet Maran, Ali Göçmen, Selim Vera Gümüş, Alperen Utar ile yollarımız ayrılmıştır.
Bu kararın hem kulübümüze hemde kendilerine hayırlı olmasını diler, kendilerinin bu zamana kadar ki tüm hizmetleri ve takımımıza vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.”

Yorumlar (5)
Tr 1 yıl önce
transfer istiyoruz.
Murat Yılmaz 2 yıl önce
Adım adım şampiyonluğa
Istduzce81 2 yıl önce
Hepsi tamamda Ahmet Maran in kabahati neydi?? Bu kotu durumda birçok puan kazandirdi. Haksızlık oldu, sadece buna üzüldüm.
Cafer 2 yıl önce
1 sene top oynamamış adamı sezon başında neye göre aldılar veya aldırdılar onlarda hesap versin Düzcesporun parasını çarçur edenler Maçlarada gelmez oldu...
peşini bırakmayın 1 yıl önce
menejerler paraları yediler. getirende yedi gelende yedi. soruşturma açılsın.
28°
az bulutlu