banner851

banner955

DÜZCESPOR’DA BAŞKAN BELLİ OLDU

Düzcespor’da uzun süren başkan belirsizliği sona erdi. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile bir araya gelen Algün İnşaat sahibi iş adamı Cihat Algün Düzcespor’un yeni başkanı oldu.

Spor 19.06.2017, 11:01 20.06.2017, 10:52
10709

Uzun süredir Düzcespor başkanlığı için arayışlarına devam eden Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş aradığı başkanı nihayet buldu. Başkan Keleş ile bir araya gelen Algün İnşaat sahibi iş adamı Cihat Algün’le yeni dönem için her konuda anlaştığı öğrenildi.

Elini taşın altına koyan iş adamı Cihat Algün’ün yeni sezonda Düzcespor Başkanı olacağını yönetim kuruluna ise tanıdık isimlerin gireceği bilgisine ulaşıldı. Yeni yönetim listesinin Çarşamba günü açıklanacağı, transferlere hırlı bir şekilde başlanacağı ifade ediliyor.

Geçen sezon oynayan oyuncularla temasa geçileceği bildirildi. Keleş Düzcespor’u hiçbir zaman yalnız bırakmadığını bundan sonra da yine bırakmayacaklarını belirterek yeni sezonda şampiyonluk hedeflediği belirtildi.

Haber:M.YILDIRIM

banner844
Yorumlar (45)
Esnaf 5 yıl önce
Öncelikle hayırlı olsun Düzceye yakısan bi isim ticaretiyle kişiliğyle
Patriotic081 5 yıl önce
Kesinlikle nankoruz lig öncesi başkanımız belli olmuş yönetime talip olmuş birisi çıkmış iyisiyle kotusuyle bize düşen destek olmaktır şu sayfadaki yorumları okuyan bu takımın neden buralarda olduğunu zaten anlar arkadaşlar bir olursak olur
fahri 5 yıl önce
kulübe her sezon başkan aramaktansa gelir getirecek tesis yapıp kulubü kendini çevirecek hale getirmeliyiz.çay boyunda boş duran eski garaja halı saha düğün salonu yapabiliriz.yan sahada turnuva yapabiliriz.su sbonelerine sezon öncesi 5tl e
Alperen 5 yıl önce
Olumsuz yazanların Hepsi Düzcesporun menfaatine olan hiçbirşeye mutlu olmayan toplumda soyutlanmış yer edinme derdinde olan Tabiri caizse beleşcilerdir başkan bunlar hep vardı bundan sonrada var olacaklar Toplum bunlara alıştı artık takma..
Aslan 5 yıl önce
Sence sorulacak bir trübün var mı? Takıma sahip çıkıldığı için mi bu hallerde ? Herkes işine Cihat beye güveniyoruz. Genç-Dinamik-Zengin!
reisin arkadaşı 5 yıl önce
adamsın, tebrikler.
kırmızı şimşekler 5 yıl önce
getirirken tribünlere sordunuz mu istiyormusunuz istemiyormusunuz?
Düzceli 5 yıl önce
Yazık olmuş düzce spora
murat 5 yıl önce
başkan seçileceği zaman kimse olmaz , bir kişi sahip çıkar onada laf söyleyen olursa ayıp eder , ya yapacan yada yapana sahip çıkacaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız