banner851

banner955

DÜZCESPOR’DA BAŞKAN

Düzcespor Divan Heyetinin Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in yaptığı toplantıda Düzcespor’a başkan arandığı öğrenildi.

Spor 16.06.2017, 11:15 16.06.2017, 14:25
1310
DÜZCESPOR’DA BAŞKAN

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Düzcespor Kongresinde başkan adayı çıkmaması sonucu Düzcespor Divan Heyetine kalmıştı. Divan Heyetine seçilen Selahattin Kudu, Bayram Ali Kubilay ve İsa Eser’in hafta içi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile toplantı yaptığı ve yapılan toplantıda Düzcespor’a başkan arandığı öğrenildi.

Yapılan bu toplantıda Başkan Keleş’in Düzcespor’da başkan adaylığı için iki ismin bulduğunu ve bu isimlerden bir tanesinin Çarşamba’ya kadar belirlenip kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş bu isimlerin aday olmadığı takdirde Düzce Belediyesi olarak taşın altına ellerini koyacakları da ifade etti.

Düzcespor taraftarları ise sosyal medyadan diğer takım taraftarlarının kendileri ile dalga geçtiklerini söylerken bu durumun Düzce iline hiç yakışmadığını belirttiler. Düzcespor taraftarları diğer takımların bütün hazırlıklarını yaptıklarını söylerken gelecek olan yönetimin transferde yanlış yapmaması gerektiğini ifade ederek Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in Düzcespor’u cefa çekilmemesi için emin ellere vermesi gerektiğini belirtti.

banner844
Yorumlar (5)
BOŞ YAPMAYIN 5 yıl önce
ümit keleşi savunan vatandaş kaç defa maça bilet alıp girdin....taraftar gurubu başkanı dediğin maç başlayınca eli götünde stada gelmez bazı şeyleri öğrenin..ümit abiniz kulüpte istediği yere gelemedi sonra filmden kayboldu....
Düzcespor taraftar 5 yıl önce
Kimsenin dalga gectigi falan yok. Millet işine bakiyor. Sanki olum kalım meselesi. Abartmayin
kardeş 5 yıl önce
ümit keleş'in ne zararını gördün? bilader sen bedava biletle girerken iyiydi sahaya şimdi kötü oldu dimi adam önce stadı doldurun az laf çok iş mehmet keleş'te işini yapıyor bal tutan parmağı yalar koçum. sende oku sende adaylığını koy ;)
gerçekkkk 5 yıl önce
bütün keleşlerin düzcespora zararı var biri mehmet keleş diğeri ümit keleş
gerçek_düzceli 5 yıl önce
10 Lira bilet parası vermezsiniz. Burada atıp tutarsınız!!! Ahmeti Mehmeti birakin takima sahip çıkın göz göre göre eriyor Düzcesporumuz :(
Yeni Sayımız