banner851

banner955

Düzcespor'da bir şok istifa daha.

Selahattin Turan'ın istifasının üstünden henüz 3 gün geçmemişken ikinci bir şok istifa haberi basın sözcüsü Selahattin Kudu'dan geldi.

Spor 06.10.2008, 17:37
190
Düzcespor'da bir şok istifa daha.
banner1032

Düzcespor'un 3. lige çıkmasında çok büyük payı olan ve adeta Düzcespor'un herşeyi olan Selahattin Kudu'nun istifası camiada şok etkisi yarattı.Kendi özel işlerinden fedakarlık yaparak naddi manevi Düzcespor'un yanında her zaman yer alan Kudu'nun istifasıyla Düzcespor'da adeta yaprak dökümü yaşanıyor.

Düzcespor Basın sözcüsü Selahattin Kudu' nun istifası ile ilgili olarak bir açıklama yapan Düzcespor Kulüp Başkanı Hasan Aktürk, Düzcespor yönetiminde beraber görev yaptığı arkadaşlarının istifalarının kendilerini üzdüğünü söyledi. Halen yönetimde görev yapan diğer üyeler ile Düzcespor için yollarına devam etmek zorunda olduklarını belirten Hasan Aktürk, futbolculara yapılacak olan ödemeler için verilen sözü yerine getireceklerini de ifade ederek bu ay içerisinde ödemeleri yapmayı düşündüklerini belirtti. Aktürk, bu konuda Düzceli iş adamlarından da destek beklediklerini sözlerine ekledi. Oyunculara da maç sonrasında yarına kadar izin verildi.

banner844
Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu