banner851

banner955

DÜZCESPOR’DA BÜYÜK SEVİNÇ

Düzce spor, İstanbul Silivrispor ile çıktığı ilk müsabakasını puan alarak sonuçladı. Oynanan müsabaka sonrasında görüşlerini aldığımız Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu: “Silivrispor zor bir rakipti ama fazla pozisyon vermedik” dedi.

Spor 05.09.2016, 10:26 05.09.2016, 10:30
1808
DÜZCESPOR’DA BÜYÜK SEVİNÇ
banner1032

Zorlu müsabaka 3 puan ile sonuçlandı

İstanbul Silivrispor ile oynadığı ilk müsabakadan Düzcespor’un 3 puanla çıkması takımda büyük bir sevinç havası yaşattı ve güven kazandırdı. Maçın son dakikasında atılan golle maçtan 1-0 galip ayrılan Düzcespor’un 3 puanla lige başlaması takıma büyük moral verdi. Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu; “3 puan aldığımız için sevinçliyiz, gol tam zamanında geldi” dedi.

“İlk yarı kötüydük ama ikinci yarı da toparladık”

Teknik Direktör Eroğlu; “İlk yarıda kötüydük. Topu bir türlü yere indiremedik ama ikinci yarı topu yere indirdik ve daha iyi oynayarak müsabakayı kazandık” diye konuştu. İskender Eroğlu; Silivrispor’un zor bir rakip olduğunu ama rakibe fazla pozisyon vermediklerini, savunma kurgusu ve pozisyon hatası da yapmayarak maçı kazandıklarını söyledi. Eroğlu ayrıca ilk maçların her zaman zor olduğunu da sözlerine ekledi.  


Haber; M.YILDIRIM
Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu