banner851

banner955

DÜZCESPOR’DA DURMAK YOK

Düzcespor Alt Yapı Başkanı Cengiz Veli 10 Haziran itibariyle başlayan yaz futbol kurslarının Düzcespor açısından önemli olduğunun altını çizerek velilere seslendi.

Spor 31.05.2017, 09:39
495
DÜZCESPOR’DA DURMAK YOK

Düzcespor Alt Yapı Başkanı Cengiz Veli haber merkezimize şu açıklamalarda bulundu:

“Düzcespor alt yapısında yaz akademik program takvimi 10 Hazirandan itibaren başlatacağız. Bu program kapsamında hem gençlere yaz futbol kursu verilecek, hem akademi ligi için. Yetenekli olanlar Akademi Hazırlık Okulu’na kabul edilecek. Düzcespor alt yapısında yetişecek olan sporcular Akademi liglerinde oynayıp gelişme gösterenler profesyonel olmak için şans bulabilecekler ve Düzcespor’un ihtiyacı önemli ölçüde bu liglerden karşılanacak.”

Düzcespor Alt Yapı Başkanı Cengiz Veli son olarak velilere seslenerek çocuklarını yaz aylarında kurslara göndermelerini istedi.

Yorumlar (4)
en gerçek düzceli 6 yıl önce
alt yapılarda gelen gidene farkla yeniliyor düzcesporumuz. bu işten adam gibi anlayanların olması lazım. hadi akademi ligini anlarım orada rakiplerimiz çok zorlu de kendi ilimizdeki amatör takımlara da yenilmemiz ayıptır ya. işi ehli yapmal
Düzce nin çocuğu 6 yıl önce
Düzcesporun önce bu klavye başındaki delikanlılardan kurtulması lazım kimse kusura bakmasın bu çok bilmişler olduğu sürece düzcede ne futbolcu yetişir Düzcespor dada ne bi Düzcenin çocuğu oynar
Düzceli 6 yıl önce
Son 10 senede kaç düzceli genç çikmiş ďüzcespora merak ettim.çikanlarinda yüzune bakmiyorlar siz neyin peşindesiniz.
gerçek_düzceli 6 yıl önce
Çocuklar önce yaz Kuran kursuna gidecek. Ondan sonra düşünebiliriz