banner851

banner955

DÜZCESPOR’DA ENDİŞE ARTIYOR

Düzcespor’da 4 Haziranda yapılacak kongre öncesi belirsizlik sürüyor. Başkan Saygun’un kongrede aday olmayacağının belli olmasının ardından geçen yıl kayyuma kalmaktan son anda kurtarılan kulübün yeniden aynı durumu yaşamasından endişe ediliyor.

Spor 31.05.2017, 11:27
2643
DÜZCESPOR’DA ENDİŞE ARTIYOR

Düzcespor’da zor geçen sezonun ardından kongre sürecine girildi. Başkan Saygun’un son yaptığı açıklamada sitem dolu sözler sarf etmesi, yeni dönemde başkanlık düşünmediğini gösterdi. Saygun’un aday olmaması durumunda Düzcespor yeni yönetiminin nasıl olacağı sorusu ise geçen yıllarda olduğu gibi kulübe gönül verenleri kara kara düşündürüyor. Hafta sonu yapılacak kongrede şu ana kadar hiçbir ismin başkan adayı olarak ortaya çıkmaması endişe yaratırken mevcut durum akıllara ‘Düzcespor sezona sancılı girecek mi?’ sorusu getiriyor.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de kongreye dair hiçbir açıklama yapmaması ve yeni dönemde başkanlık için aday olma fikri taşıyanların bu fikre sıcak bakmamaları belirsizliği artıran etkenler oldu.

Başkan Mehmet Saygun’un kongrede yeniden adaylığa mesafeli olmasına karşın Düzcesporlu taraftarlar sosyal medya üzerinden Saygun’a destek veriyor. Sosyal medyada görüşlerini dile getiren taraftarlar Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve milletvekillerinin Başkan Saygun’u ikna etmelerini istiyor. Düzcespor’un kongrede kaderine terk edilmesini istemeyen kırmızı lacivertli taraftarlar yeni sezona kayyumla girmek istemediklerini açıkça ifade ediyor.

4 Haziranda çoğunluğun sağlanmasının beklenmediği kongrenin bir hafta sonra çoğunluğa bakılmaksızın yapılacağı biliniyor.

banner844
Yorumlar (16)
Durum vahim 5 yıl önce
Bence Yeni sezona sancılı giricez önümüzdeki takımlar üst liglere çıkarken biz hala aynı yerimizde sayıklayıp duruyoruz yazık birlik olmamız gerekir artık şampiyonluk istiyoruz
sporsever 5 yıl önce
Bayram Ali Kubilay keşke iyi bir yönetimle gelse bu yönetimin acemice yaptığı bazı işleri yapmaz
düşün kulübün yakasından 5 yıl önce
düzcesporun başına gelen sorunların çoğu kemik tayfa denen grubun ölürüz diye anlatıp çıkar peşinde koşmasındandır.
Kazım karabekir 5 yıl önce
Şahabettin kardeşim bende seni seviyorum :)
NE OLDU 5 yıl önce
HEY ŞAHABETTİNMİSİN NESİN HADİ AL DÜZCESPORA BAŞKAN OL BURDAN BOŞ KONUŞMALAR YAPIYORDUN YOK ŞAMPİYON OLAMAZ YOK DÜŞECEK ÇOK BİLİYORSAN AL BAŞKAN OL...ÖYLE İNSANLARA KALVYEDEN YAZMAYLA OLMAZ BU İŞLER
eray 5 yıl önce
Düzce spor adına belediye bayağı bi bağış topladı diyorlardı..Bu bağışlardan bişi aktarılmadı galiba..
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Yeni fenomenimiz İbrahim Bakayoko hayırlı olsun yorum alemine :)) enteresan adamsın seni de takip etmeye başladım :)))
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Bayram Ali'yi pek tutmam ama kazım Karabekir gelsin diyorsa muhakkak bir bildiği vardır. Yine kimsenin bilmediği bir şey biliyordur. Seviliyorsun kazım kardeşim. Takipteyim seni :))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız