banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI

banner619

Düzcespor’da yeni yönetim kurulu dün gece Kalıcı Konutlarda bulunan Düzce Belediyesine ait tesislerinde toplanarak görev bölümü yaptı.

banner846
Spor 27.06.2018, 11:07 27.06.2018, 19:08
1367
banner844

Düzcespor’da yeni yönetim kurulu önceki gün Kalıcı Konutlar Düzce Belediye Tesisleri'nde toplandı. Yeni yönetimin belirlendiği toplantıda gece geç saatlere kadar görev bölümü yapıldı.
 
Düzcespor’un yeni yönetim kurulu Kalıcı Konutlar'da bulunan Düzce Belediyespor Tesisleri'nde önceki gün gece geç saatlere kadar toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Başkanlığa Özgür Sağlam, Başkan Yardımcılığına Kadir Pandul, Genel Kaptanlığa Ömer Arslan,  Basın Sözcülüğüne Kadir Badur, Alt yapıya Maksut Balta, transfer komitesine ise Özgür Sağlam, Kadir Pandul, Mutlu Kaya, Barış Çarıkcı, Maksut Balta seçildi.  Yapılan toplantıda Cengiz Veli’ye hiçbir görev verilmemesi şaşkınlık yarattı.
 
2018-2019 sezonu sancılı geçecek
Uzun süren bir toplantı gerçekleştirerek görev dağılımını masaya yatıran Düzcespor yönetiminin toplantısında maddi konular da ele alındı. Maddiyatın ön planda olduğu toplantıda 2018-2019 futbol sezonunun sancılı geçeceği konuşuldu.  Rakiplerin bir bir transfer yaptığı bu ayda Düzcespor’da yaprak kıpırdamaması eleştiri konusu olurken, yeni sezonun çalkantılı geçmesi kaçınılmaz görünüyor. Düzcespor, en önemli oyuncularını başka takımlara kaptırırken;  yapılan toplantıda her yöneticinin bir teknik adam önerisinde bulunması şaşırttı. Öte yandan hiçbir geliri olmayan Düzcespor'un borçları da yöneticileri kara kara düşündürüyor. Bazı yöneticilerin belli bir miktarda yardım yapacağı söylenirken, bazı yöneticiler ise konu hakkında sessiz kaldı.

 

Yorumlar (9)
numan 3 yıl önce
Yazık Düzceme siyaset el attı Futbola işi zor bu sezon Düzcesporun
Spor 3 yıl önce
Düzcespora kazanc getirecek işlere bakın ve alt yapı tesisleri yapılmalı cok modern olmalı
Düzceli 3 yıl önce
Düzce spora gelir getırecek tesısler yapılmalı yok daha cok bakarız ahmete mehmete elini cebe atsın diye kimse kimseye bedava para vermezzzz adam ogluna vermiyor
Orhan hoca 3 yıl önce
İstanbul suyu bizden alacak bizde bakacağız.Ödesin İBB Düzcesporun borçlarını bi zahmet.Koca çınarı kesmeyin,kestirmeyin.Başka Düzcespor yok.
Orhan hoca 3 yıl önce
Bir hafta geçti daha yeni görev dağılımı yapıldı.Cengiz veliye görev yok.Arkadaş gerçekten Düzcespor kümeye gidiyor canımız çok acır ama iş işten geçer.
vatandaş 3 yıl önce
Şu toplananlara bakıyorum da tek amaçları var. Mart 2019 seçimleri için futbol seyircisinden nasıl oy kotarırız toplantısı başka bir şey değil. İnsanları aptal yerine koymayın.
düzceli 3 yıl önce
güldürün şu düzcenin yüzünü artık..................................
muyo 3 yıl önce
düzceye hizmetedenlerin düzcespor a borcu vardır,inşAllah ona göre hareket ederler ,bu takım kötüdurudayken düzcede çok üzülen oluyor, düzcesporun büyüklügünün farkına varıp öyle hareket ederler inşlh...............
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
az bulutlu