banner851

banner955

DÜZCESPOR’DA İKİNCİ ŞOK

Düzcespor şok üzerine şok yaşıyor. Pazartesi günü kulübe gelen Düzcespor kaleci antrenörü Temel Tomaçoğlu kulüpten ayrıldığı söyleyerek gitti.

Spor 27.02.2018, 10:12
1552
DÜZCESPOR’DA İKİNCİ ŞOK
banner1032

Düzcespor’da kısa süre çalışan kaleci antrenörü Temel Tomaçoğlu Pazartesi günü Düzcespor kulübüne gelerek yönetime kulüpten ayrılmak istediğini bildirdiği öğrenildi. Kaynaklardan alınan bilgiye göre Düzcespor’a faydalı olamayacağını açıklayan kaleci antrenörü Temel Tomaçoğlu eşyalarını toplayarak kulüpten ayrıldı. Antrenör Emre Baykal’ın ise yeni teknik adam gelinceye kadar takımı çalıştıracağı öğrenildi.

Yeni teknik ekip geldiğinde görev yapıp yapmayacağı belirsizliğini korurken Emre Baykal’ın Çatalcaspor maçından sonra yönetime Düzcespor’un faydası için yeni bir kan değişikliğine gidilmesi gerektiğini söylediği ve bu yönde bir istekte bulunduğu öğrenildi.

Yorumlar (5)
Serkan 81 5 yıl önce
Şabettin senin Beyköy seneye süper amatöre sende orda maç seyredersin yürüüüüüü
Gerçekler 5 yıl önce
Evet bir sezonda 8 hoca degisiyor peki sebebi kim tabiki biz taraftarlar. Hoca geliyor iki mac alıyor ooo hocamız çok yaşa bir maç yeniliyor naptın iki maç yenilse öldürün. Böyle olmaz tabiki kim durabilir bu takımda yönetime suç atmayın.
vatandas 5 yıl önce
1 ay sonra yonetimde gider.Bakti bir sey olmayacak beklemeye gerek yok biz isimizi yapalim diyecekler
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Biz size bu Düzcespordan hiç bişey olmaz dedik mi ?? evet dedik ve dediğimize herkes geldi..konuşacak bişey kalmadı beyler geçmiş olsun dağılabilirsiniz evlere :)))
Znc 5 yıl önce
Bi takımı idare edemediniz .. Şu düzcesporumuzun çektiği nedir.. 8 tane hoca değişiyor bi sezonda..
14
parçalı bulutlu