banner614

DÜZCESPOR’DA KONGRE

banner619

2017-2018 futbol sezonu sonunda Bayrampaşa’ya 3-2 yenilerek 2.Lig vizesi alamayan Düzcespor Haziran ayında kongreye gidecek.

banner846
Spor 26.05.2018, 13:18
2042
DÜZCESPOR’DA KONGRE
banner844

Düzcespor’da Haziran ayında yapılacak kongrede başkan Muzaffer Leblebici kulüp başkanlığına aday olacağı kesinlik kazanmazken kulislerde yeni adayların olduğu konuşulmakta.

Düzcespor yeni sezon hazırlıklarını gelecek ay kongresini yaptıktan sonra başlayacak.

Başkan Muzaffer Leblebici’nin başkanlığa devam etmesi halinde kendi yönetimini kendisinin kurmak istediği ve çalışma arkadaşlarını kendisin seçeceği öğrenilirken eski yönetimden yolların ayrılacağı iddia edildi.

Diğer yandan bazı iş kesiminden bazı grupların bir araya gelmek için çalışma yaptığı öğrenildi.

Yorumlar (7)
muyo 3 yıl önce
kongre yeni yapılmadımı , gene geç kalaçaz anlaşılan.............
Taraftar 3 yıl önce
Hepsi boş 2. 1. liglerde futbolcu alamazsan yine çıkamayız yani iş paraya bakıyor kısaca...
Orhan Hoca 3 yıl önce
Mehmet Saygun abimiz başkan Düzcespor Şampiyon.Yeterki belediye desteğini versin.
kombineli 3 yıl önce
takımı bozmadan üzerine takviyeler yapılması gerekiyor bunun içinde başkanında devam etmesi gerekir son 3 sezondur çok iyi başkanlar geldi artık birlik olup bu tecrübe birkimnden yararlanmak lazım her sene son haftalara kadar gidiyoruz sonunu getiremiyoruz balıkesirde gördük bu şehir üst ligleri hakediyor.
Amatör sporcu 3 yıl önce
Bu işi Mehmet Saygun dan başka iyi yapamaz Saygun başkan gelmesininistiyoruz
Birol 3 yıl önce
Maceraya gerek yok.üst liflerden oyuncu alamıyorsan,geçen sene 3. Lig’de zirveyi zorlayan takımların En’ lerini alın.Mesela Manisa dan 4-5 futbolcu alınıp onların üzerine takım inşa edilebilir.eminim bizim futbolculardan çok almıyorlardır
şahin 3 yıl önce
evet yine tekrar başa sarcaz anlaşılan takım dağılır son dakikaya kadar aday çıkmaz birileri zorla kulübü almaya zorlanır sıfırdan takım kurulur ve sonuç bol borç ve hüsran biz bu filmi her sene izliyoruz bıktık artık yeter bu düzceyi seven hiçmi paralı düzceli yok hadi çıkın artık meydana en büyük düzcespor.
13°
kapalı