banner851

banner614

Düzcespor'da kongre heyecanı

Düzcespor'da beklenen gün geldi. Yarın yapılacak olan kondrede yeterlik çoğunluk sağlanırsa, Düzcespor yeni başkan ve yönetimine kavuşacak. Kongre yarın saat 17:00'da Küçüksu Gazinosu'nda yapılacak.

banner619
Spor 06.08.2009, 16:16
204
Düzcespor'da kongre heyecanı

Düzcespor kongresi yarın Küçüksu Gazinosu'unda saat 17:00'da yapılacak, Kongrede tek aday olarak Mustafa Yılmaz görünürken, kongre saatine kadarda başka bir aday çıkması muhtemel görünmüyor.

Kayyum Başkanlığı'dan itibaren çalışmalara devam eden Mustafa Yılmaz Antrenör konusunda Kenan Şereflioğlu ile anlaşırken, diğer yanda tesislerle ilgili olarakta çalışmalara devam etti. Oyuncu seçmelerinin ardından transfer çalışmalarına ağırlık veren Mustafa Yılmaz'ın tek aday olduğu kongre de çoğunluğun sağlanıp sağlanamayacağı da ayrıca merak konusu. Bugüne kadar yapılan Düzcespor kogrelerinde çoğunlukla ikinci kongrede Başkan seçilebildi.. Ancak bu defa durum farklı. Çünkü kongrede aranılan salt çoğunluk bulanamadığında ikinci kongreye kalırken sezonun açılmasına da çok kısa bir süre kalmış olacak. Eski kongrede yaşanan sorunların yaşanmaması için tüm üyelerin bugün yapılacak olan kongreye gelmesi bekleniyor. Geçen sezonda iki başkanlık seçimi yaşan Düzcespor ilk olarak Hasan Aktürk Başkanlığı'nda sezona başlamış, ilerleyen dönemde kongre kararı alınması ile birlikte Ümit Özmen başkanlığa gelmişti. Kısa süren Ümit Özmen'nin Başkanlığı sonrasında kayyuma kalan Düzcespor Sami Erdinç tarafından yönetildi. Dernekler Masası'nın kararından sonra mahkemenin atadığı Mustafa Yılmaz Kayyum Başkanlığı'na geldi. Yarın ise konugreyle Düzcespor'un yeni başkanı seçilecek.

Yorumlar (0)