banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA SON GELİŞMELER

3.Lig 1.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor’da ücretleri ödenmediği için bir haftadır idmana çıkmayan oyuncular, dün itibari ile idmana çıktı. İdmana çıkan oyuncuların ise moralsiz oldukları gözlendi.

banner619
Spor 18.01.2018, 10:28
722
DÜZCESPOR’DA SON GELİŞMELER

Bir haftadır idmanlara çıkmayan Düzcespor oyuncuları dün (17 Ocak) Nurettin Zafer sahasında idman yaptıkları görülürken, oyuncuların morallerinin bir hayli bozuk olduğu gözlendi.

Cumartesi günü (20 Ocak) oynanacak olan Halide Edip Adıvarspor maçına kadar alacaklarının ödenmesi oyuncuların neşesinin yerine getireceği iddia edildi. Düzcespor’un Teknik Adamı Ahmet Duman, çok zor durumda olduklarını söyleyerek “Bir çalışan bir aylık parasını almazsa ne olur? Bu oyuncular uzun süredir alacaklarını alamıyorlar. Zor şartlarda bir idman yapıyoruz. Halide Edip Adıvarspor maçına kadar en az alacaklarının yarısı ödenmesi gerekir” dedi.

Düzcespor Cumartesi günü deplasmanda Halide Edip Adıvarspor ile saat 13.30’da karşı karşıya gelecek. Düzcespor Halide Edip Adıvarspor müsabakası için Cuma günü yola çıkacağı ve maç saatine kadar bir Otel’de kampa girecek.

banner844
Yorumlar (1)
Veli 4 yıl önce
İdmana çikmamaknedemek gönderin gitsinler bizim gençler oynar bari