banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA YENİ GELİŞMELER

banner619

2018-2019 futbol sezonunda mücadele edecek olan Düzcespor’da Düzceli oyunculara şans verilmesi gündeme geldi.

banner846
Spor 26.06.2018, 10:37
2181
DÜZCESPOR’DA YENİ GELİŞMELER
banner844

Yeni sezona kısa süre kala yeni yönetimin Düzceli oyuncuları gündemi aldığı öğrenildi. Yeni yönetim genç ve istikbal vaat eden Düzceli oyuncuları araştırırken bu oyuncuları takıma katma peşinde olduğu bilgisine ulaşıldı. Düzcespor’un yeni Başkanı Özgür Sağlam, yeni yönetimini bu gece toplayacağı bu toplantıda görev bölümünü gerçekleştireceği bilgisine ulaşıldı.

2017-2018 futbol sezonunda birçok oyuncusunu başka takımlara kaptıran Düzcespor’da yeni bir takım oluşturulacağı gelen bilgiler arasında.
Yeni yönetimin bu gece yapacağı toplantıda görev bölümü sonunda iç transfer daha sonrada dış transfere yönelecek.  15 Temmuz’da ise Bolu’da kampa çıkacak.

Şuana kadar Düzcespor’dan Ali Alper, Zihni, Tayfun, Burçak, Kemal, ve Serhat başka takımlara imza attı.

Yorumlar (4)
Mete 3 yıl önce
Takımda kimse kalmadı bi babayiğitte çıkmadı mecbursunuz düzceli gençleri beleşe oynatmaya
Adamın Teki 3 yıl önce
Bu şu Demek oluyor Beyler Bayanlar Hazırlanın Bölgesel amatör liğine paraşütsüz düşecez demektir...Başka bi izahı olamaz
Bir yolcu 3 yıl önce
Bakin oğlum diye söylemiyorum iyi topcudur çağırın gelsin görün beğenmezseniz almayın üniversi te takımında oynadı 2 sene öncede kabalak sporun jenerik golünü attı alanyada 13 16 yaş grubunda başladı hayat devam ediyor..
muyo 3 yıl önce
TAKIMA ALDIGINIZ OYUNCUNUN MEMLEKETİ NERELİ OLDUGU ÖNEMLİ DEĞİL ,KARAKTER Lİ VE YETENEKLİ OLMASI ÖNEMLİ ,BÖYLE TOPÇULARI BULURSANIZ HEYKELİNİZ DİKİLİR....
16°
kapalı