banner851

banner614

DÜZCESPOR’DA YENİ TEKNİK ADAM

Düzcespor’dan istifa eden Ahmet Duman’ın boşalan yerini doldurmak için çalışmalar yaparken, spor çevresinden yeni Teknik Direktör için Ali Beykoz sesleri yükseldi.

banner619
Spor 30.01.2018, 11:20 30.01.2018, 11:23
1641
DÜZCESPOR’DA YENİ TEKNİK ADAM

Düzcespor’dan istifa eden Ahmet Duman’ın boşalan yerini doldurmak için çalışmalar yapan Düzcespor ekibinde yeni Teknik Adam için Ali Beykoz ismini ön planda.

Düzcespor formasını giyen ve Düzcespor’da Teknik Adamlık yapan Ali Beykoz, 3.Lig 1.Grup’ta ilk yarı boyunca 12 Bingölspor takımını çalıştırdı. Teknik Direktör Beykoz sırasıyla Alibeyköy, Siirtspor Kırıkhanspor, Kırşehirspor, Gölcükspor, Boluspor, Düzcespor, Sarayköy 1926 ve son olarak 12 Bingölspor takımlarını yönetti.

Düzce spor çevresi Ali Beykoz’un Düzcespor’u ve gruptaki takımları iyi tanıdığını ifade ederlerken Düzcespor’u ve grubu tanımayan bir teknik adamın gelişi Düzcespor’a zarar verebilir dendi.

banner844
Yorumlar (10)
DüzceliEso 4 yıl önce
Abi ahmet duman in yrini doldurur
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Badi mustafa gelsinde Beyköyspor’da bi rahat nefes alsın
Alperen 4 yıl önce
Ali Abi Biz onu yıllar evvel Simitçi Ali olarak tanıdık süper Ligde Bank Asyada Yıllarca top koşturdu Düzcespor formasınıda giydi Teknik adam olarakta Bu şehire hava katar Düzcespora aranan kan Simitçi Ali Beykozdur...
Sporsever 4 yıl önce
Bu saatten sonra takımı tanıyan biri gelmesi gerekir oda düzceli hoca olmalı nedim hoca bu işi en iyi yapacak olandır bence
düzce 4 yıl önce
ahmet hocayı çok ararız çok değil 2 mağlubiyet sonrası yönetimde gider bu takımın arkası destek yok verilen sözler lafta kalıyor göreceksiniz başkanda bırakacak zaten keleş getirmişti o gitti iş bitti koca çınar bunları hak etmiyor.
MURAT HOCA 4 yıl önce
KESİNLİKLE MURAT ŞENVARDAR BİZİ 3.LİGE ÇIKARAN HOCA BAYRAMPAŞAYLA 2.LİGDE BAŞARILI PERFORMANS GÖSTERMİŞ VE GEÇEN SEZON YİNE BAYRAMPAŞAYA ZORLU GRUPTA PLAY OFF OYNATMIŞ KESİNLİKLE MURAT HOCA
Bal ligi hocası diyen ark 4 yıl önce
Adam geçen yarı istanbulda bize 2 tane yapıştırdı ama nasıl olcak
ŞENVARDAR GELSİN DERTLER 4 yıl önce
Ligi tanıyo bizi tanıyo ahmet hocanın genç hali ne ali beykozu ya herkes bi menfaatte
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın