banner851

banner955

DÜZCESPOR’DA YÖNETİM OLUŞUYOR

Düzcespor’un yaptığı kongreler sonucunda sürenin Cuma günü dolacağı bildirilirken, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in takımı sahipleneceği ve kayyuma bırakmayacağı öğrenildi. Spor camiası ise Düzcespor’un bu duruma gelmesinin sebebini zamanında yapılan transfer yanlışlıkları yüzünden yapılan borçlar olduğunu söylediler.

Spor 22.06.2016, 13:54
1653
DÜZCESPOR’DA YÖNETİM OLUŞUYOR

 Düzcespor kulübünün yaptığı iki kongre sonucunda takıma kimsenin sahip çıkmaması endişe yaratırken sürenin Cuma günü dolacağı öğrenildi. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in takımı sahipleneceği, kayyuma bırakmayacağı öğrenilirken, Düzcespor takımının bu durumda olmasına üzülen spor çevresi, koca çınarın bu durumda olmasının çok acı verici olduğunu ve  Düzcespor’ sahip çıkılmamasının sebebini, Düzcespor’un borçları olmasına bağladılar. Spor çevresi Düzcespor’un boçlarının yanlış transfer politikası yüzünden olduğunu ve Düzcespor’u bu durumlara getiren sebeplerin bunlar olduğunu ifade ettiler.Spor çevresi bazı kişilerin yaptığı transfer yanlışlıklarının cezasını bugün çektiklerini ve bu borçlar yüzünden Düzcespor’a kongrede kimsenin sahip çıkmadığını belirttiler. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in gizli gizli yönetime girecek kişilerin ismini yazdığı öğrenilirken Cuma gününe kadar Düzcespor yönetiminin belli olacağı bilgisine ulaşıldı.

Yorumlar (3)
aman aman 6 yıl önce
Geçen sezon yaşananlar klasik S.Kudu eseridir bu sefer düşüremedi bereket,yeni sezonda inşAllah sessiz kalır
konuralpbey 6 yıl önce
bekle bizi amatör lig
keleş dikkatli olmalı 6 yıl önce
sayın keleş düzceye yakışır güçlü herkesin taşın altına elini attıgı cebinden para koyarak yönetime girmesi lazım keleşin parasıyla yönetim olanlar düzcespora sahip çıkmıyor takımı yanlız bırakıyorlar keleşin dikkatli olup güçlü yönrtim kurması lazım
Yeni Sayımız