banner615

banner614

banner701

DÜZCESPORLU FUTBOLCULARDAN GALİBİYET SÖZÜ

banner619

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, yarın Düzce 18 Temmuz Şehir Stadyumunda oynanacak Siirt İl Özel İdarespor maçı öncesinde, futbolculara moral yemeği verdi. Yemekte moral depolayan Düzcesporlu futbolcular, yarınki maça galibiyet hedefi ile çıkacaklarını söylediler.

Spor 16.10.2020, 21:24
3257
DÜZCESPORLU FUTBOLCULARDAN GALİBİYET SÖZÜ
banner785

Daha önce Düzcespor Kulüp Başkanlığı’ndan istifa ettiğini açıklayan, ancak Düzcespor taraftarı ve kamuoyunun desteği ile istifasını geri çeken Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu bu akşam futbolcularla, kulüp tesislerinde düzenlenen moral yemeğinde bir araya geldi. 


Düzcespor Yöneticilerinin de hazır bulunduğu moral yemeğine, Düzce basını da yoğun ilgi gösterdi. Yemek programının ardından konuşan Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, Düzcespor’u başarıya ulaştırmak için çalışacaklarını vurguladı. Sezon sonunda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu kaydeden Kapoğlu, Düzce halkına takıma olan desteklerinden dolayı da teşekkür etti. 
Düzcesporlu futbolcular ise, yarın ki Siirt İl Özel İdarespor maçına hazır olduklarını belirterek, kulüp yöneticilerine galibiyet sözü verdiler. 
Düzcespor’a destek için tesisin dışında toplanan taraftar ve Düzce Bisikletçiler Kulübü üyeleri de tezahüratlarda bulunarak takıma destek verdi. 
Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
O ara farketmez... 2 ay önce
Aferin aferin başkan az para harcamayı öğrensin....
vatandaş 2 ay önce
Şekillere bakın ya kimsede maske yok, devamkeee
16°
kapalı