banner851

banner955

DÜZCESPOR’UN GELİR KAYNAĞI OLSUN

Düzcespor’un zaman zaman karşı karşıya kaldığı maddi sıkıntıların çözümü için Kırmızı Şimşekler Derneği’nden bir öneri geldi. Dernek tarafından yapılan açıklamada, Düzcespor Kulübü’ne düzenli gelir sağlanması amacıyla Düzce Belediyesi’nin gelir kalemlerinden birinin kulübe aktarılması talep edildi.

Spor 20.03.2018, 14:34
1232
DÜZCESPOR’UN GELİR KAYNAĞI OLSUN
banner1032

Düzcespor taraftarları tarafından kurulan Kırmızı Şimşekler Derneği, Düzcespor’a gelir kaynağı sağlanması için idareci ve siyasilere çağrı yaptı. Dernekten yapılan yazılı açıklamada, Düzce Belediyesi’nin gelir sağladığı otopark bedeli gibi bazı kalemlerin Düzcespor’a bağışlanarak, kulübe destek verilebileceği gündeme getirildi.

 “Bizler para istemiyoruz, destek istiyoruz, can suyu istiyoruz.” diyen taraftarlar, ayrıca bütün siyasilerden, belediye başkanlarından, il yöneticilerinden, eski kulüp başkanlarından, eski kulüp yöneticilerinden ve iş adamlarımızdan destek sözü verilmesine rağmen şu ana kadar kalıcı bir desteğin gelmediğini savundu.

Eleştiri dozu yüksek açıklamada, isim verilmeden bazı kesimler sert dille eleştirildi. Düzcespor’a bir kuruş katkısı olmayan ve taraftara bir adım yaklaşmayan şehrin bazı dinamiklerinin olduğu vurgulanarak, “Artık Düzcespor’a kalıcı çözümler bulmalıdırlar ve zorundadırlar.” ifadesi kullanıldı.

Artık açık açık konuşma zamanının geldiğini belirten Kırmızı Şimşekler, ilgisizliğin devam etmesi halinde kulübe destek olmayanlar için tribünde protestolar düzenlemek zorunda kalacaklarına işaret etti.

Açıklama şöyle noktalandı: “Zararın neresinden dönersek kardır mantığı ile bu güne kadar ihmal ettiğiniz Düzcespor’u hatırlama zamanı geldi, geçiyor. Kırmızı Şimşekler Derneği olarak şehrimizde oluşturmak istediğimiz birlik-beraberlik ortamına, sizlerin de katkısı ile ivme kazandırarak şehrimizi ve Düzcespor’u üst liglerde görmek istiyoruz.”   

Yorumlar (11)
cafcuf81 5 yıl önce
1) önce maçlara beleş girişi önleyin. düzcesporu çok sevenlerin hepsi maçları bedava izliyor. 10 lira bilet parası vermeyenlerle bu iş olmaz. olursa da o parayı o bedavacılar yer. hep menfaat hep menfaat.
Cafer 5 yıl önce
Ben olsam Necip çarıkçı başkana gider Boluya Düzcesporu pilot takım yaparım anahtarları veririm kulüp nasıl olunur başarı ve sürekli gelir nasıl saģlanılır öğrenirim adamın vizyonu var ilerisi için Düzcedekilerin ise vizyonu günü birlik
Düzceli 5 yıl önce
Kulübü Boluspor idare etsin 2 yıl transferleri ve faaliyetleri yürütsün bizim Düzce den bir şey olacağı yok belki takım iyi bir yerlere gelir en iyisi bu...
VATANDAŞ 5 yıl önce
Kendine eylence isteyen bedelini ödesin ! Sen maç setret, top oyna keyif yap ; bedelini başkası ödesin .....
Duyarlılık ve Haklılık 5 yıl önce
Teşekkür etmelisiniz başkana , yarıda bırakanlara rağmen takımı sırtladı ,
Duyarlılık 5 yıl önce
O zaman anlayalım haklılığınızı , yetkililer bugüne kadar üzerine düşen görevlerin tamamını yaptılar , sanki kulüp otopark parası ile yönetilebillir,o paranın 150 katı harcandı bugüne kadar eleştirdiğiniz belediye tarafından ,
Duyarlılık 5 yıl önce
Kandırmayalım birbirimizi ,zaten kulübün ve takımın bütün ihtyaçları 2,5 aydır Belediyenin ve Belediye başkanının gayretleriyle devam ediyor, siz önce kulübe haksız yere temlik koyarak borçlandıran kişilere bir manifesto çekin ,
ilker10 5 yıl önce
Örnek; 1) Camlı Köşk
2) Otopark Geliri
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
parçalı bulutlu