banner851

banner614

“DÜZCESPOR’UN OLDUĞU YERDE HEDEF VARDIR”

Düzcespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal, Öncü Haber’e özel açıklamalarda bulundu. İncedal, şampiyonluk ve 2. Lig hedefiyle hazırlıkların son sürat sürdüğü 2021-2022 sezonunda kuracakları kadro ve transfer süreciyle ilgili önemli bilgiler verdi.

banner619
Spor 28.05.2021, 13:35
1057
“DÜZCESPOR’UN OLDUĞU YERDE HEDEF VARDIR”

Düzcespor’un deneyimli Teknik Direktörü Yavuz İncedal, Öncü Haber’e özel özel açıklamalarda bulundu. Kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu’nun tüm iyi niyetiyle Düzcespor’un şampiyonluğu için her türlü desteği verdiğini belirten İncedal, Kapoğlu’nun tek arzusunun ve tüm gayretinin kırmızı lacivertli kulübün başarısı olduğunu söyledi.

Bu sezon şampiyonluk ve 2. Lig hedeflerine ulaşamayan takımın 2021-2022 sezonu için oluşturulacak kadro ve transfer süreciyle ilgili de bilgiler veren İncedal, “İlk etapta iç transferi bitireceğiz. Dış transferde ise belirlediğimiz oyuncular var. Görüşmeler sürüyor. Şampiyonluk hedefiyle sahaya çıkacak bir takım oluşturmak için ince eleyip sık dokuyoruz. Transferde de tek hedefimiz bu hedef doğrultusunda kaliteli, koşan, mücadele eden oyuncularla futbolun gerektiği anlayışı sahada yansıtmak tek hedefimiz.” diye konuştu.

Şanssızlıklarla geçen son iki sezonda büyük üzüntü yaşayan Düzcesporlu taraftarlara da mesaj veren İncedal, “Düzcespor taraftarları hiç merak etmesin. Sahada her şeyi veren oyuncularla mücadele edeceğiz. Çünkü Düzcespor isminin geçtiği her yerde hedef vardır” dedi.

ÖNCÜ SPOR SERVİSİ

banner844
Yorumlar (3)
Turan ışıkçı 4 ay önce
Hoca gerçekçi ve olması gereken bir demeç vermiş,tecrübeli olduğu her halinden belli,HER YIL 3 hoca gidiyor geliyor bu yanlıştan vazgeçmek gerek bu tip doğru karakterde hoca bulmak da zor başarılar herkese..
TUNÇ 4 ay önce
Yönetimden ricam şudur...Gerçekten tecrübeli bir hoca ile yola devam ediyoruz...Birkaç maçlık netice ile hocayla yolları ayırmaya kalkmayın, sizinle birlikte futbolcularında hocanın yanında olmasını sağlayın. Yeni bir kadro kuracaksanız dahada toleranslı olmanız gerektiğini unutmayın...Transferleri mutlaka hocanın talebi doğrultusunda yapınki kendi oyun sistemini oturtabilsin...ŞİMDİDEN YENI SEZON İÇİN GÖNÜLDEN BAŞARILAR...
cash81 4 ay önce
yav hehe amatöre düşmeyinde