banner851

banner614

DÜZCESPOR’UN ÜÇ OYUNCUYA İHTİYAÇ VAR

Düzcespor Tirespor müsabakasını izleyen Zonguldakspor alt yapı teknik sorumlusu Ahmet Uzun Düzcespor’un şampiyon olması için en az üç oyuncuya ihtiyacı olduğunu söyledi.

banner619
Spor 08.11.2016, 14:59
1085
DÜZCESPOR’UN ÜÇ OYUNCUYA İHTİYAÇ VAR

Zonguldakspor alt yapı teknik sorumlusu Ahmet Uzun Düzcespor Tirespor maçını değerlendirdi. Düzcespor’un ilk yarı hiç pozisyona giremediğini aktaran Uzun, sadece ilk yarının sonunda rakip kaleye bir tek şut atıldığını söyledi.

Düzcespor taraftarlarından övgüyle söz eden Uzun, maçın sonun kadar takımlarını destekleyen böyle taraftarın çok az bulunduğunu belirtti. Uzun Düzcespor Teknik direktörü İskender Eroğlu’nun maçın ikinci yarısında yaptığı hamlenin oyuna hareket getirdiğini, Düzcespor’un rakip kaleciyi geçemediğini ifade etti.

Uzun son olarak Düzcespor’da kenar oyuncu ve santrafor sıkıntısını olduğunu, şampiyonluk için en az üç oyuncuya ihtiyacı bulunduğunu dile getirdi.
 

banner844
Yorumlar (3)
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
3 değil 13 tane de alsanız bu düzcespordan bişey olmaz benim fikrim bu şekilde. En iysi amatöre gidin en azından stres yok :)
KADİR 5 yıl önce
İyi düşünelim herşey iyi olsun inşAllah.Düzcemiz güzel yerlere gelsin Allahın izniyle.
DÜZCELİ 5 yıl önce
Şu saatte yapacak bir şey yok önümüzde 7 haftalık periyot var mevcut forvetlerin performansı inşAllah bizi şaşırtır gönül ister ki 10-14 civarı gol atsınlar..Ama şu ana kadarki performansr negatif demeyelim de durağan olarak gösteriyor...