banner851

banner614

DÜZCE’YE BÜYÜK GURUR YAŞATTI

banner619

Düzceli halterci Tülay İlhan, Bursa’da düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 45 kg. bayanlar kategorisinde Türkiye şampiyonu olarak Düzce’ye büyük bir gurur yaşattı.

banner846
Spor 22.06.2021, 12:50
676
DÜZCE’YE BÜYÜK GURUR YAŞATTI
banner844

Son dönemde ulusal ve uluslararası pek çok spor organizasyonunda farklı dallarda başarıların sahibi olan Düzce, bu kez halterde Türkiye şampiyonluğu sevinci yaşadı.

Düzceli halterci Tülay İlhan, Bursa’da düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 45 kg. bayanlar kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu. Kürsünün en üst basamaklarına çıkan İlhan, daha önce de milli takım formasıyla Avrupa ikincisi olmuştu.

Düzce’yi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Halter Antrenörü Yasin Aydın eşliğinde temsil eden halterciler, U-15 kategorisinde de ilk kez yarıştı. Haltercilerden bayanlar kategorisinde 49 kg. Hazal İnce, 49. Kg. Aleyna Delice madalyayı kıl payı kaçırdı ve 5. oldu. Bir diğer halterci Elanur İnce de 9. olma başarısı gösterdi.

Yorumlar (2)
buminhan 2 ay önce
şimdi çıkar Birol Şahin gene tuhaf tuhaf konuşur..
TUNÇ 2 ay önce
Tülay kizımızı kutluyoruz.Bu arada öncü spordan ricamız 21 yaşında survivor a damga vuran Düzce nin gururu AYŞE YÜKSEL içinde bir özel haber yapılmasını isteriz. Şampiyonluk yolunda olan AYŞE ye destek vermeye devam...