banner851

banner614

DÜZCE’YE DE YOLLANDI

banner619

Fenerbahçe spor kulübünden örnek davranış Fenerbahçe spor kulübü 65 yaş üstü bütün üyelerine yardım kolisi yollarken bu üyelerin Düzce iline de ulaştığı öğrenilirken şu ifadelere yer verdi.

banner846
Spor 16.04.2020, 11:19 16.04.2020, 11:23
4294
DÜZCE’YE DE YOLLANDI
banner844

Tüm dünyada etkisini göstermeye devam eden Koronavirüs tedbirleri kapsamında salgının önlenmesi amacıyla İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre 65 yaş üstü kişilerin sokağa çıkmaları yasaklanmıştı.

Kararın açıklanmasının ardından harekete geçen Fenerbahçe spor Kulübü, 65 yaş üzeri kulüp üyelerine ve 65 yaş üzeri kombine kart sahiplerimize nasıl destek olunabileceği konusunda Başkan Ali Koç'un önderliğinde bir çalışma gerçekleştirmiş ve çalışmanın sonucunda "Fenerbahçe Ailesi Destek Kolisi" adı altında gıda ve temizlik ürünlerinin yer aldığı kolilerin gönderilmesine karar verdi.


Ayrıca kulübümüzün, Koronavirüs salgını nedeniyle hayata geçirdiği 65 yaş üzeri kulüp üyeleri ve 65 yaş üzeri kombine kart sahipleri için hazırlanan Fenerbahçe Ailesi Destek Kolilerinin dağıtımına bugün başlandı. Bu süreçte kulübümüz, iletişim kanallarımızla, kulüp üyelerimizin yanı sıra futbol, basketbol ve voleybolda kombine kart sahibi olan tüm 65 yaş üzeri taraftarlarımıza ulaştı ve adres bilgilerini güncelledi. Kulübümüz kolilerin dağıtımı konusunda sponsorlarımızdan Getir firmasıyla iş birliğine giderken, koliler, Getir firmasının İstanbul Sancaktepe'deki merkezinde hazırlandı. Kolilerin içinde gıda ve temizlik malzemelerinin yanı sıra taraftarlara özel bir mektup ve hediye yer aldı diye ifade edilirken


Paketlenen koliler daha sonra dağıtıma hazır hale getirildi. Koliler sarı lacivert renklerle süslenen ve üzerlerinde kulübümüzün logosunun bulunduğu 5 farklı araca yüklendi diye açıklamalarda bulundu.

Yorumlar (9)
Zeki 1 yıl önce
Mahkemede dayın varsa eskilerin lafı onun gibi birşey olsa gerek fakire ihtiyacı olana gitmez reklam nerede olursa oraya verirler
Koçyazılı 1 yıl önce
Ali Poyraz alışmışsın beleş yaşamaya. Sana iş olarak yatacaksın deseler sen onuda yapmazsın. Edep yahu.
Huriye yazıcı 1 yıl önce
Sizin yardımlarınızı bekliyorum. Sadece 65 yaş ve üstüne mi yardım yapıyorsunuz. Benimde ihtiyacım var
şehmuz 1 yıl önce
böle habermı olur kimsesızlere desenız daha iyi. fenerbahce saygıler saygılar bidahaki sene o sene haydı fenerbahçe ...
Köylü 1 yıl önce
Allah razı olsun. Bereketleri artsın
Ali poyrazın komşusu 1 yıl önce
Ali poyraz Allah tan kork postaneden evine para getirdiler belediyeden koli getirdiler eşinin maaşı var oğlun çalışıyor
Çok ihtiyacı vardı üyeler 1 yıl önce
Sanki üye olmayanlara gönderdiler. Durumu iyi üye olan insanlara göndermişler. Başlıkla haber içeriği saçma
Alı poyraz 1 yıl önce
Banada yardım istiyorum gıda temizlik maddi yardım çok zor durumdayım açıl yardıma ihtiyacım var atres kocyazı mah camı yanı no 24/a zor durumdayım
Erdi 1 yıl önce
Alicim zor durumdasın ama maşAllah telefonun akıllı ve internet var, yada bilgisayarın var ve internet aboneliğin var. Hiç şüphem yok ki cebinde sigaranda vardır. Emin ol senden daha çok ihtiyacı olanlar vardır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık