banner851

banner614

DÜZCE’YE ŞAMPİYON DÖNECEĞİZ

banner619

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, hafta sonu Beyköy Belediyespor’un deplasmanda Geredespor ile oynayacağı karşılaşma öncesi iddialı konuştu. Kılıç “ Şampiyon olarak Düzce’ye döneceğiz” dedi.

banner846
Spor 04.04.2012, 17:46
194
DÜZCE’YE ŞAMPİYON DÖNECEĞİZ
banner844

Hafta sonu deplasmanda çok kritik bir müsabakaya çıkacak olan Beyköy Belediyespor çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Şıralık tesislerinde gerçekleştirilen bugünkü idmana Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ‘ta katıldı. Kılıç futbolculara moral vermek amacı ile idmana katıldığını bildirirken, hafta sonu oynanacak olan Geredespor müsabakasından mutlak 3 puan alacaklarını ve Düzce’ye şampiyon olarak döneceklerini bildirdi.
Kılıç,“Öncelikle tüm spor severler unutmamalıdır ki, futbol 3 sonuçlu bir mücadeledir. Kazanmak, galip gelmek ve berabere gelmektir. Fakat biz oynayacağımız Geredespor mücadelesinden biz galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Mücadeleden galibiyet ile ayrılmak ve Düzce’ye şampiyonluk ile dönmek istiyoruz. Hafta oynayacağımız mücadeleye beyköy Beldemizden otobüsler kaldıracağız ve taraftarlarımızı bu mücadeleye getireceğiz.” Dedi.

Yorumlar (0)