banner851

banner955

DÜZCE’Yİ FİNALLERDE TEMSİL ETMEYİ HAK ETTİ

17-20 Şubat tarihlerinde ilimizde düzenlenen Okul sporları Yıldız Erkekler Voleybol Türkiye Yarı Finalleri’nde Düzce’yi temsil eden Bahaettin Güçlü Ortaokulu tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu. Düzce’ye bir gurur daha yaşatan okul, Türkiye Finalleri’ne gitmeye de hak etti.

Spor 21.02.2022, 13:24
362
DÜZCE’Yİ FİNALLERDE TEMSİL ETMEYİ HAK ETTİ

17- 20 Şubat tarihleri arasında Düzce’nin ev sahipliği yaptığı Okul Sporları Yıldız Erkekler Voleybol Türkiye Yarı Final müsabakaları sona erdi. Yarı final maçlarında 4 ilin takımını da yenen Düzce Bahaettin Güçlü Ortaokulu şampiyon oldu.

Düzce’ye bir kez daha başarı getiren Akçakoca Bahaettin Güçlü Ortaokulu,  rakiplerinden Bursa takımını, 3-1, Eskişehir takımını 3-0, İstanbul takımını da 3-0 yenerek finalle yükseldi. Başarılı okulumuz finalde karşılaştığı Zonguldak ekibini de 3-1 yenerek şampiyonluğunu ilan etti.

TÖRENLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Sportif başarıları ile Düzce’nin gururu olan Akçakoca Bahaettin Güçlü Ortaokulu yapılan törenle ödüllerindi. Bahaeetin Güçlü Ortaokulu elde ettiği şampiyonluk ile ilimizi Türkiye Finalleri’nde temsil etmeyi hak etti.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
22
kapalı