banner851

banner614

DÜZENLEME YAPILMAYAN SAHA

banner619

Şıralık mahallesinde bulunan 1 nolu futbol sahasının uzun zamandır yapılması planlandığı halde düzenlemelerin yapılmadığı görüldü.

banner846
Spor 21.10.2017, 16:47
423
DÜZENLEME YAPILMAYAN SAHA
banner844

Şıralık 1 nolu sahasının zeminin çok kötü durumda olduğu görülürken etrafında bulunan koruyucu tellerin küflendiği ve  tellerin oyunculara zarar verecek durumda olduğu gözlerden kaçmadı. Uzun dönemdir yapılması planlanan 1 nolu futbol sahasında maçlara izin verilmediği gibi amatör takımların çok zor şartlar altında idmanlarına burada devam ettiği öğrenildi.

Öte yandan Şıralık 2 nolu futbol sahasına gidiş geliş yolunun çok kötü olduğu ve  araçların 2 nolu sahaya gidiş gelişlerinde çok zorlandığını görüldü. Yetkililerin çok kısa sürede hem yolların hem de 1 nolu futbol sahasının bir an önce yapılmasının çok fayda getireceği konuşulmakta.

Yorumlar (2)
Taraftar 4 yıl önce
Yani şimdi bunları bilip yapmamak spor içindeki şiddeti arttırıyor. Zor birsey değil teller yüksek olacak ki hakemler ve futbolcular rahat bir şekilde oyunlarını oynayıp kararları verebilecek lütfen buna ses verin ve görün ...
Taraftar 4 yıl önce
Ben bir taraftar olarak düşüncelerimi aktarmak isterim biliyoruz ki Düzce amatör takım taraftarı bile acımasız hakareti ve kavgayı seven kişiler sayın spor müdürleri bunları bildiginiz halde sahanın kenar tellerinin kısa olması normalmi. .