banner851

banner614

Efsane takım eski günlere mi dönüyor?

Düzcespor'da yine gündeme gelen boşluk ve ilgisizlik takımın sahipsiz kaldığına dair söylentilerin çoğalmasına neden oldu.

banner619
Spor 23.01.2009, 19:01
189
Efsane takım eski günlere mi dönüyor?

Maddi açıdan zor günler yaşayan Düzcespor'da yeniden destek ve yardım çağrıları yapılmaya başlandı. Ümit Özmen'in, başkanlığı devir alması ve kurulan yeni yönetimle birlikte sıkıntıların aşılacağı düşünülürken, aynı sorunların konuşulduğu dönemlere geri dönüldü. Kongre sırasında yönetime seçilen bazı isimler, kulüp dışında kalarak gelişmeler hakkında yorum yapmazken, spor camiasında maddi açıdan bir türlü toparlanamayan Düzcespor'u kötü günlerin beklediği düşünceleri hakim. Futbolculara paralarının ödenmemesi nedeniyle uzun süredir devam eden gerginlik, 9 oyuncunun sözleşmesinin tek taraflı fes edilmesiyle iyice ortaya çıktı.

Amatör Spor kulüpleri İl Temsilcisi Erdoğan Bıyık, Düzce İli Sporunu Kalkındırma Vakfı Başkanı Selahattin Kudu ve Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Bayram Ali Kubilay'ın ortaklaşa başlattıkları Düzcespor'a bağış kampanyasıyla maddi sıkıntıdan kurtulmaya çalışılırken, parası verilemeyen 9 oyuncu Düzcespor'dan ayrıldı. Aylar önce yaşanan sorunlara tekrar dönülürken, Düzcespor'un akıbetinin ne olacağı hakkında ise yorum yapılmıyor. Her dönem olduğu gibi mülki amirlerin ve Düzcelilerin sahip çıkması istenen kulübe yakın çevreler, Düzcespor'un karanlığa gömülmesi halinde bundan en çok Düzceli sporseverlerin etkileneceği söyleniyor.  

Yorumlar (0)