banner851

banner955

EKSİKLİKLERİ HİSSEDİLİYOR

Uzun süredir sakatlıkları devam eden kaptan Enver Ayyıldız, Furkan Saki ve Bulut Kaya ne zaman sahalarda olacağı sorusu akla gelirken 15 gün içinde sahalara dönebilecekleri öğrenildi.

Spor 15.02.2021, 10:46 15.02.2021, 10:53
416
EKSİKLİKLERİ HİSSEDİLİYOR
banner1032

Sakatlıkları nedeni ile maçlara çıkamayan Bulut Kaya, Furkan Saki ve Enver Ayyıldız  15 gün sonra yeşil sahalara dönecekleri öğrenilirken Bulut Kaya ve Enver Ayyıldız’ın eksikliğinin hissedildiği görülmekte. Her iki oyuncunun takıma büyük katkı yaptığı oynamadığı maçlarda görülürken bir an önce sahalara dönmeleri Düzcespor açısından iyi olacağı görüşü hakim.

YENİ TEKNİK ADAM İŞ BAŞINDA

Düzcespor’un yeni teknik adamı Osman Özdemir ve ekibi çalışmalara başlarken teknik ekibin 6 kişi olduğu Mustafa Kemal Kılıç’ın ise 3 kişi olduğu biliniyor. Yeni teknik ekip sabahlara kadar oynanan maçları izlediği takım hakkında fikir alışverişi yaptığı bilgisine ulaşıldı. Teknik direktör Osman Özdemir yaptığı açıklamada ilk 11 de fazla değişiklik yapmayacağını sadece belli bir sistemle oynamamız gerektiği söylerken topun kendilerinde daha fazla kalmasını istediği belirtti.

Yorumlar (0)
14
parçalı az bulutlu