banner851

banner614

ELMACIKSPOR’ DA ŞOK İSTİFA

banner619

Düzce amatör süper lig takımlarından Pandul İnşaat Elmacıkspor teknik direktörü Mustafa Dursun, yönetim ile anlaşmazlığa düştüğü için istifa etti.

banner846
Spor 07.10.2017, 11:47 07.10.2017, 12:25
1105
ELMACIKSPOR’ DA ŞOK İSTİFA
banner844

Düzce amatör süper lig takımlarından Pandul İnşaat Elmacıkspor teknik sorumlu Mustafa Dursun yönetim ile anlaşmazsızlığa düştüğü için istifa ettiği öğrenildi. Görevinden ayrılan Teknik Direktör Mustafa Dursun’un yerine yeni ismin kim olacağı belirsizliğini koruyor.

Gelecek hafta sonu oynanacak ligin ilk maçında Pandul İnşaat Elmacıkspor’un karşılaşmayaantrenörsüzçıkacağı bilgine ulaşıldı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Pandul İnşaat ElmacıksporBaşkanı Kadir Pandul, Mustafa Dursun’un istifası doğrulayarak 2-3 gün içinde takımın başına tecrübeli bir ismi geçirmek için çalışacaklarını söyledi.

Başkan Pandul, “kimse merak etmesin. Yeni teknik adam kısa sürede aramızda olacak. Salı günüde idmana çıkacak” ifadesini kullandı.

Yorumlar (4)
Doga 4 yıl önce
Hocanın kuyusunu kazan başka Hoca takımın başına gelir. duzcedeki en tehlikeli adam entrikalarla takımın başına gelecek baş harfide m......
insan 4 yıl önce
bu dünya böyle bir dünya okadar emek ver insanlikmi bu hıc yakış maddi elmacık spor başkanina
Futbolcu 4 yıl önce
birileri hocanın kuyusunu kazıyordu. Eeee bir sürü boşta antrenörler var
adam 4 yıl önce
öyle veya böyle okadar emek versin, lig başladığı gün daha takımı çıkarmadan istifa etsin. bu iş pek inandırıcı gelmedi alican oyunu var bu işte