banner851

banner955

ELMACIKSPOR KENDİNE GELDİ

Düzce Süper Amatör’de kümede uzun süredir maç kazanamayan Pandul İnşaat Elmacıkspor, şanssızlığını Hamidiyespor karşısında yendi. Karşı taraftan gol sesinin çıkmasına müsaade etmeyen takım zaferin sahibi oldu.

Spor 05.03.2018, 15:00
336
ELMACIKSPOR KENDİNE GELDİ

Haftasonu Hamidiyespor'la karşı karşıya gelen Pandul İnşaat Elmacıkspor, müsabakanın mutlak hakimi olarak şaşırttı. İlk yarıda genç oyuncu Burak’ın atığı goller, takımı 2-0 öne geçirdi. Bir süredir düşük performanslar sergileyen Pandul İnşaat Elmacıkspor, bu sefer iyi oyun oynayarak kendine geldiğinin mesajını vermiş oldu.

İkinci yarıda üstünlüğüne devam eden Elmacıkspor, maçın 55. dakikasında yine Burak'tan gelen golle rakibi karşısında 3-0 üstünlük elde etti. Üçüncü golün ardından, dördüncü golün sesinin duyulması uzun sürmedi.  Adem, durumu 4-0 yapan golü atarak farkı dörde çıkarmayı başardı.  Maçın son dakikalarında her iki takımda durgun olunca, müsabaka Elmacıkspor'un 4-0 galibiyeti ile son buldu.

 Bu sonuçla Elmacıkspor, 42 olan puanını 45'e çıkardı. Hamidiyespor ise 30 puanda kaldı. Sahadan galip ayrılan Elmacıkspor’da en iyi performanslarını sergileyen isimlerin Burak, Hasan ve Adem olması gözlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)
22
kapalı