banner851

banner614

ELMACIKSPOR KOMADAN ÇIKTI

banner619

Düzce süpere amatör takımlarından Elmacıkspor ilk yarıda topladığı puanlarla ilk beşte yer alırken ikinci yarıya başlangıcında sadece 3 puan toplayarak küme düşme potasına girdiği görüldü.

banner846
Spor 10.04.2017, 11:33
854
ELMACIKSPOR KOMADAN ÇIKTI
banner844

Hafta sonu Aydınpınarspor ile oynayan Elmacıkspor bu müsabakayı 2-1 kazanarak puanını 26 yaparak komadan çıktı. Müsabaka Şıralık 2 nolu sahasında saat 16 00 da oynandı. Maça iyi başlayan Aydınpınarspor ilk bölümlerde karşı kalede gol aradı. 13.dakikada Aydınpınarspor aradığı golü bularak 1-0 öne geçti. Bu golden sonra atak oynayan taraf Elmacıkspor oldu. 27.dakikada ve 38.dakikalarda iki gol kaçıran Elmacıkspor bir türlü beraberlik golünü atamayınca devre Aydınpınarspor’un 1-0 üstünlüğü ile bitti. İkinci yarıya Elmacıkspor fırtına gibi başladı. 55.dakikada Elmacıkspor kazandığı penaltıyı Tayfun ile gole çevirince durum 1-1 oldu. Beraberlik golünden sonra moral bulan Elmacıkspor 65.dakikada Tayfun Elmacıkspor’a hayat veren golü atarak takımını 2-1 öne geçirmeyi başardı. Maçın son bölümlerinde Aydınpınarspor karşı kalede baskı kurmasına rağmen aradığı golü bulmayınca sahadan 2-1 mağlup ayrıldı.

Yorumlar (14)
Amk spor 4 yıl önce
Selim kardeş sen bahçeköyspora karşı bahçeköy de top oynadin mi oynamadin sallarsın tabi
Selim 4 yıl önce
Top oynamaya gerek varmı bahcekoyun ne oynadıgı belli. Vur kır parcala. Ikıde hakeme sar korkut oldu bıttı. Ama kabak suyu her zaman cekmez AMK.. Bu sefer kara bitti gibi görunuyor :)
Selim 4 yıl önce
Aydınarın elmacıga yenılmesı Bahçeköyun zoruna gitmiş belliki. Ama Yıgılca maçını konuşmuyorlar nedense. Karacaspor maçının hakemınıde konusmuyorlar nedense.
Son olarak Kaynaşlıyıda yenersınız artık büyük takım olarak. :)
Selim 4 yıl önce
Bahçeköy Yığılcayı asla yenemezdı yendı. Gölyaka Aydınpınar maçı 3-0 da 5-3 asla dönmezdı dondu.Hakemler ve Bahçeköy ittifakına su taşıyan Aydınpınar son anda uyandı ve Elmacıga macı verdı. Şimdi sen düşün Bahçeköy maçını.
Gizli 4 yıl önce
Konuşuyonuz ama hep boş
Elebahce 4 yıl önce
Çok biliyorsan gelipte bahçeköy de yeneceksin bizi biz bu sahaya kimleri gömmedikki Kaynaşlı yı gömmeyelim
Elmacıklı 4 yıl önce
Bahçeköylü sütten çıkma ak kaşık gibi konuşma. Siz sene boyunca Yığılca ile maç yapsanız yenmeyi bırak gol bile atamazsınız. Nasıl oldu da 3-1 yendiniz. Bu hafta belli olacak ak koyun kara koyun. Bakalım Kaynaşlı maç satacak mı size.
Futbolcu 4 yıl önce
Aydınpınar sporu başta Bahattin abiyi şike yaptığından dolayı kutluyorum Gölyaka ve elmacık maçı satılmıştır bırakın hakemlere sallamayı 3-0 dan rakip kırmızı 10 kişiyle size 5 tane gol atıyo bırakın hakemlere sallamayı sayın Bahattin bey
Tarafsız 4 yıl önce
Ne şikesi beyler Aydınpınar 2-1 geriye düşünce 3 lü defans yapmaya başladı maçı seyretmeyip bos konuşmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın