banner851

banner614

EMRE BAYKAL NEDEN BIRAKTI?

banner619

Daha önce Düzcespor’da görev yapan teknik adam İskender Eroğlu ve yardımcısı Emre Baykal ile Düzcespor’da sportif direktörlük yapan Habip Şenol Yılmaz, Bölgesel Amatör’de mücadele eden Şırnak’ın Silopispor takımı ile anlaşma sağladı. Ancak Emre Baykal, 1 ay sonra görevinden istifa etti.

banner846
Spor 28.05.2021, 19:51
1696
EMRE BAYKAL NEDEN BIRAKTI?
banner844

Düzcespor’un tanıdık yüzleri İskender Eroğlu, yardımcısı Emre Baykal ve sportif direktör Habip Şenol Yılmaz çok uzaklarda bulunan Şırnak’ta buluştu. 3 isim BAL’da mücadele esen Silopispor ile anlaşmaya vardı.  

İlk etapta İskender Eroğlu ve Habip Şenol Yılmaz ikilisinin Silopispor ile anlaşırken daha sonra Düzcespor’da yardımcı hocalık yapan Emre Baykal’ı da yanlarına aldıkları öğrenildi. Bu üçlünün takımla beraber Antalya kampına gittiği, daha sonra Silopi’de çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

Bu gelişmeden yalnızca bir ay sonra da Emre Baykal görevinden istifa etti. Edinilen bilgiye göre, Emre Baykal’ın istifa gerekçesinin ücretinin verilmemesi oldu.

Emre Baykal birçok amatör takımda futbol oynarken daha sonra belli sürede Düzcespor’da yardımcı hocalık ve amatör takımlarda teknik adamlık yapmıştı. Baykal Düzce’de beden öğretmenliği yapıyor.

Yorumlar (2)
Mustafa yaman 2 ay önce
Hepsi boş hiç başarıları yok Emre Baykal ne kadar parayı seviyorsun anlamış değilim senin işin gücün var kardeş taaaa oralarda ne işin var...
Mehmet arı 2 ay önce
Hiç bir başarıları yok. İskender Eroğlunun ve Emre Baykalın taa oralara gitmeleri düşündürücü.