banner851

banner955

EN ÇOK KAYIT BASKETBOLA

Akçakoca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde başlatılan yaz spor okulları kapsamında birçok branşta kurslar verilirken en çok kayıt basketbol branşına yapıldı.

Spor 08.07.2014, 10:08
221
EN ÇOK KAYIT BASKETBOLA

Her sene açılan yaz spor okullarına binlerce öğrenci ve çocuk kayıt yaptırırken kurslar sadece merkezde değil ilçelerde de veriliyor. Düzce’nin en büyük ilçesi olan Akçakoca’da da yaz spor okulları açıldı. 5 branşta açılan yaz spor okullarında 51 çocuk ile en çok başvuru basketbol kursuna yapıldı. Akçakoca’da basketbolun altyapısını oluşturmak istediğinin altını her fırsatta çizen Akçakoca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü basketbol antrenörü Hamit Demircioğlu, “ Sporun birleştirici gücünü kullanarak ilçemizde bir spor kültürü oluşturmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda da yaz spor okullarına büyük önem veriyoruz. Çocuklar burada aldıkları altyapı ile spora olan bakışları tamamen değişecek” ifadelerinde bulundu.

Akçakoca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde başlatılan yaz spor okullarında, basketbol, voleybol, tenis, güreş, yüzme, badminton branşlarında eğitim veriliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız