banner851

banner614

“ENCÜMEN ARKADAŞLARIM KULÜBÜN KAPANMASINI İSTİYOR’’

banner619

Beyköy Belediyespor Başkanı Osman Yavuz Öncü Radyo ve Televizyon’da katıldığı Sportmence Programı’nda kulübün kapanmasını isteyen vatandaşların olduğunu dile getirdi.

banner846
Spor 24.10.2017, 11:49 24.10.2017, 14:12
735
“ENCÜMEN ARKADAŞLARIM KULÜBÜN KAPANMASINI İSTİYOR’’
banner844

Başkan Osman Yavuz çok zor şartlar altında mücadele ettiklerini söyleyen Beyköy Belediyespor Başkanı Osman Yavuz, sezon başı Beyköy Belediyespor’un lige girmesinde katkıları olan Bayram Ali ve Polat kardeşlere teşekkür ederek maddi açıdan zorlandıklarını ifade etti.
Başkan Yavuz, BeyköyBelediyespor’un 8 yıldır Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele ettiğini söyleyerek şu ifadelerde bulundu:

 “3.lig kapılarından döndük. Türkiye’de Beyköy Belediyespor’u tanımayan yok ama ne yazık ki kimseden destek göremedik. Hatta Beyköy Belediyesi encümenlerinden birçoğu Beyköy Belediyespor’un kapanmasını istiyor. Bu karar beni ve Beyköy halkını çok üzüyor.” dedi.
Öte yandan Yavuz, çok genç ve özverili oyunculara sahip olduklarını belirterek, “BeyköyBelediyespor’ a yardımda bulunan Mehmet Keskin, Hamir Usta, Özhan Cicü ve isminin verilmesini istemeyen Düzceli iş adamına minnettarız.” Dedi.

Yavuz son olarak 10 gün sonra kendi sahalarında idmanlara başlayacakların ardından kısa sürede sahada maçlarına başlayacağını ve ilk maçın Kaynaşlı Belediyespor maçının olacağını belirtti.

Yorumlar (7)
Kazım Karabekir 4 yıl önce
811 senin memleketinin takimini kim biliyor söylesene
811 4 yıl önce
Türkiyede Beykoysporu tanımayan yokmuş güldürmeyin,millet 2.3. ligdeki takımı tanımıyor okadar abartmıyalım bence.
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Mevzu bahis BEYKÖYSPOR ise gerisi teferruattır.
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Beyköy yıkılmaz beyköylü buna asla müsaade etmez. Ölümüne 82
82 4 yıl önce
Beyköyun tek sosyal tarafı futbol encumenler böyle düşünüyorsa yazıklar olsun bunlara oy verenlere bundan böyle yazıklar oldun
BEYKÖYLÜ 4 yıl önce
ÇOK ŞÜKÜR SAHAMIZA KAVUŞTUK. ARTIK İSTEDİĞİMİZ GİBİ ANTRENMANLARIMIZI VE MAÇLARIMIZI YAPACAĞIZ.
Beykoylu 4 yıl önce
O zaman belediye encümeni den istifa etsinler küp kapanirsa suç kimde olduğu belli oldu.Encumenlik yapmak Beyköy gençliğine yetmiyor bu kulüp 78 den beri ayakta