banner851

banner955

ER: “DÜZCESPOR BİZİM SEVDAMIZ”

Düzcespor‘un taraftar grubu Kırmızı Şimşekler şampiyon olan Düzcespor’a verdiği destek ve katkılardan dolayı İYİ Parti Düzce İl Başkanına teşekkür edip plaket verdi. İyi Parti İl binasındaki ziyarette Kırmızı Şimşekler Taraftar Grubunu, İl Başkanı Yunus Özay Er ve yönetim kurulu üyeleri misafir etti.

Spor 06.05.2022, 17:28
1568
ER: “DÜZCESPOR BİZİM SEVDAMIZ”
banner986

Düzcespor‘un taraftar grubu Kırmızı Şimşekler şampiyon olan Düzcespor’a verdiği destek ve katkılardan dolayı İYİ Parti Düzce İl Başkanına teşekkür edip plaket verdi.Ziyarette, vefakar Düzcespor taraftarına teşekkür eden İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “ Düzcespor bizim sevdamız. Şehrimiz adına gurur duyduğumuz Düzcespor‘a katkıda bulunmak yanlarında olmak en büyük gururumuz olmuştur.

Hiç bir karşılık beklemeden, emek verenlerin başarılarına saygı duyarak takımımızın her zaman da yanında olmaya devam edeceğiz. Bu şehir şampiyon takımıyla daha güzel “ dedi. 
Yönetim kurulu üyeleri ile de hatıra fotoğrafı çektiren Kırmızı Şimşekler yönetimi camiaya verilen destek ve gönülden bağlılıkları için İYİ Partililere teşekkür etti.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (6)
Gençler 4 ay önce
Doğuda pkk ile birlikte hareket edip binlerce gencin şehit olmasında büyük paya sahip olan fetonun uzantısı olan bu iyi partinin adındaki iyi ibaresine aldanmayın. Oyuna gelmeyin. Bu adamlar başarıya bir adım kala yanına gelip sahiplenirler çıkar elde etmek için. Önceden de genç başarılıysa Allah için Yardım diyorum bahanesiyle sahiplenir kullanırdı. Diğer gençlere yan bile bakmazlardı.
Mete 4 ay önce
Şimşekler grubu düzcedporu temsil edemez.Ramazanda dükkan önünde sigara içip milleti rahatsız eden tipler
Enver Turgut 4 ay önce
İkisi zaten ip li.
SAMET 4 ay önce
DÜZCESPOR İYİ PARTİLİMİYMİŞ NE ALAKA?
Battal 4 ay önce
Spora siyaset karıştırmayın kimki bunlar gidip plaket veriyorsunuz
İyili 4 ay önce
Sana ne lan Battal
21
açık