banner851

banner614

ERDOĞAN’IN YEĞENİ İLE ÖZEL GÖRÜŞME

banner619

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeğeni İzzet Erdoğan, Düzce’ye gelerek Düzcespor Kulüp Başkanı Mehmet Saygun ile bir özel bir görüşme yaptı. Eski bir futbolcu olan Erdoğan, Düzcespor ile bir çok kez müsabakaya çıktığını belirterek, “Her zaman Düzce taraftarına hayran kaldım.” dedi. Ayrıca iyi bir tesisleşme ve alt yapı ile Düzcespor’un şampiyonluğa yükselebileceğini vurguladı.

banner846
Spor 08.04.2017, 10:45 09.04.2017, 09:55
2547
ERDOĞAN’IN YEĞENİ İLE ÖZEL GÖRÜŞME
banner844

Düzce’ye gelen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeğeni İzzet Erdoğan, Başkan Mehmet Saygun ile  yaklaşık 2 saat futbol üzerine konuştu.
“Düzce taraftarına hayranım”
İzzet Erdoğan, Düzcespor ile bir çok kez müsabakaya çıktığını ve her zaman Düzce taraftarına hayran kaldığını söyledi.
“Düzcespor’un yeri 1. lig”
Erdoğan, Düzcespor’un yerinin 1. lig olduğunu belirterek, 3.ligden 1. lige çıkmak için yeni projeler gerektiğini söyledi. Arzu edilen yerlere hemen gelinemediğini vurgulayan Erdoğan, “İlk önce tesis ve alt yapı lazım sonra şampiyonluk zaten gelir. dedi.
“Kulüpler bir bir iflas ediyor”
İzzet Erdoğan, kulüplerin bir bir iflas ettiğini söylerken, “Başkanlar 1 ay başkanlık yapıyorlar sonra futbolu “En iyi ben biliyorum” diyor. Bu çok yanlış bir yaklaşım. Bu yüzden takımlar borç batağından kurtulamıyor.” diye konuştu.
Kulüp başkanlarına tavsiye
Erdoğan, kulüp başkanlarına, takımın başına profesyonel  kişilerin getirilmesi tavsiyesinde de bulundu.  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeğeni İzzet Erdoğan ayrıca önümüzdeki hafta Cuma günü Düzcespor -Yeşil Bursaspor maçına geleceğini söyledi.
Yeğen Erdoğan, bu değerlendirmenin ardından Başkan Saygun ile Boluspor Göztepespor maçını izlemek için Bolu’ya hareket etti.
Öte yandan eski bir futbolcu olan İzzet Erdoğan, sırasıyla Çengelköyspor, Başakşehirspor, Ofspor, Ayazağaspor, Bakırköyspor ve Gölcükspor formalarını giydi.

Yorumlar (5)
muhtar 4 yıl önce
iş yeğene kaldıysa işimiz harap...
Muhtar sen cokmu biliyors 4 yıl önce
Yap göreyim seni
Allah aşkına 4 yıl önce
Ya adam gelmis hoşgeldiniz denilecek yerde yorumlara bak ya eski futbolcu ymus demekmiş başkana fikirlerini söylemiş oynuyor istemiş bırakın artık onu bunu Düzcespor onemli
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
İZZET BEY'İN SÖYLEDİKLERİNİN TAMAMINI HEPİMİZ BİLİYORUZ, İZZET BEY SÖYLEDİKLERİNİ YAPMAK İÇİN GEREKLİ OLAN ÜZERİNDE RAKAMLAR YAZILI KAĞITLARI NASIL BULACAĞIMIZI ANLATSA YA...
Ndm 4 yıl önce
Nasılda severlermiş Düzce'yi...Amma nedense hep seçim dönemlerinde...Sanki hemen bizi süper lige çıkaracak...Bizde bu hayale inandık mı? HAYIR...