banner851

banner614

EROĞLU: BÜTÜN SORUMLULUĞU BEN ALIYORUM

Düzcespor’un basın toplantısında, Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu Derince maçındaki mağlubiyeti değerlendirdi.

banner619
Spor 23.11.2016, 10:40 23.11.2016, 10:42
455
EROĞLU: BÜTÜN SORUMLULUĞU BEN ALIYORUM
Düzcespor basın toplantısında Taner Met: "Alınan mağlubiyeti bir şeylere bağlamamak gerekiyor. İtici güç olunursa başarı gelecektir. Sezonun ilk yarısını hedeflediğimiz yerde bitireceğiz. Taraftar her zaman yanımızda bundan böylede yanımızda olsun bizleri desteklesinler” dedi.

Düzcespor Teknik Direktörü İskender Eroğlu: “Derince maçında istediklerimizi sahaya yansıtamadık kötü futbol oynadık; kötü netice aldık. Hiçbir şeyin altına sığınmıyorum hatalı olan benim. Dardenel maçı ile çıkışa geçeceğimizin sözünü veriyorum. Hiçbir şey kağıt üzerinde olmuyor. Toparlayacak olan da futbolcularım ve benim. Kaybedilmiş bir şey yok ama bu maçı biran önce unutmamız gerekiyor” dedi.

Eroğlu son olarak; “İyi günde yanımızda olan kötü günümüzde yanımızda olmasın. Bu takımı buraya oyuncularım getirdi. Son dört maçta en iyi sonuçları alacağız taraftarlarımızın gönlü rahat olsun” diye konuştu.
banner844
Yorumlar (9)
Gumushaneli şahin 5 yıl önce
Şahabettin yardimamuhtac sen hala buralarda duzcespora kostek olmaya devammi ediyorsun?DUZCESPORU LEKELEMEKTEN BASKA
ISIN GUCUN YOKMU SENIN?NE ADAMSIN YA.
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Adını yazsana diyen arkadaş kendi adını yazmamış gülermisin ağlarmısın :) kardeşim yokmu okuma yazman adım ŞAHABETTİN soyadım YARDIMEDİCİ..Senin gibilere yardımcı olmak için burdayım
boş konuşanlar 5 yıl önce
birileri boş konuşur birileri çalışır. çalışıp çaba harcayan yönetim ve topçular dır. boş konuşanlarda buralara destek yerine köstek yorumları atanlardır. ne geçecek elinize kötüleyip durunca? sizin sevdanız böylemi? aman Allah korusun sizin gibi sevdalılardan. Destek olsanıza siz. Destek olmayacaksanız da susun herkes işini yapsın. Takımım yenilse de yanında dururum. Düzcespor siz takılmayın kötü konuşanlara. Yolunuz açık olsun emeğe saygı duymak lazım.
ATLAS 5 yıl önce
Herkes konuşuyor ama işe gelince icraat yok.Kazanacağız kazanacağız da bu gidiş hiç iyi değil........Son haftalarda maç kazanmamız artık imkansızlaştı....Son dakikalar da olmasa.....
Duzcesporlu 5 yıl önce
DERT etmeyin sabredin şampiyon olursunuz
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Yok hocam estağfurullah bütün suçlu benim sen neden üstüne alınıyorsun. Lütfen lütfen bütün kabahat benim siz naptınız ki..ben burdan milletin moralini bozuyormuşum.. ne ŞAHABETTİN' miş arkadaş memlekete yetti..vayyy beee
gerçek adını 5 yıl önce
şu gerçek adını yazmayla başlasan ya sen? yada gidip de yüzlerine konuşsana ama nerede o yürek demi sende ???
Bu yonetime.destek verin 5 yıl önce
Düzcespor tarihinde ilkleri yapiyorlar! Ve başa gelirken 5 yil icinde ptt 1.lig hedefi ile geldiler. Hemen bu yıl şampiyonluk beklentisinde olmayin!
Can 5 yıl önce
Hatalı olan benim demek ne kadar kolay,ne kadar basit.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın