banner851

banner955

Eski FB'li Futbolcular geliyor

Düzce'de, Sporu Geliştirme ve Kalkındırma Vakfı yararına düzenlecek olan Olgunlar Turnuvası'na eski FB'li oyuncular gelecek.

Spor 31.03.2009, 16:15
218
Eski FB'li Futbolcular geliyor

Düzce'de, Sporu Geliştirme ve Kalkındırma Vakfı yararına Olgunlar Turnuvası düzenlenecek. Herhangi bir aksilik yaşanmazsa açılış maçında Fenerbahçe ve Düzcespor'un eski oyuncuları karşılaşacak. 35 yaş üstü futbolcuların katılacağı Olgunlar Turnuvası'na ilgi fazla olurken, katılım bedeli olarak 250 TL.alınıyor. Puan usulü yapılacak olan turnuvaya müracat tarihi 13 Nisan'da sona ererken aynı gün kura çekimi yapılacak.

Düzce'de Sporu Geliştirme ve Kalkındırma Vakfı yararına düzenlenen Olgunlar Turnuvası ile ilgili olarak, Vakıf Başkanı Selahattin Kudu, amaçlarının Vakıf'a gelir sağlamak olduğunu ifade ederek, Düzce'de fotbolseverleri bir araya toplamayı istediklerini belirtti. Elde edilen gelirin Düzcespor'a ve Düzce Gençlik takımına da katkı sağlayacağı düşüncesiyle turnuva düzenlendiğini söyleyen Kudu, açılış maçında bir aksilik olmazsa Fenerbahçe'nin eski oyuncuları ile Düzcespor'un eski oyuncularının maç yapacaklarını ifade etti. Daha önce bir kez yapılan turnuvanın bu yıl daha kapsamlı olarak düşünüldüğünü söyledi.

banner844
Yorumlar (0)
28
kapalı