banner614

FENERBAHÇE KAFİLESİ DÜZCE'DE

banner619

Türkiye’nin 4 büyük kulübünden biri olan Fenerbahçe Kulübü’nün A futbol takımı bu yıl da kamp için rotasını Kaynaşlı’daki Topuk Yaylası Tesisleri’ne çevirdi. Sarı-lacivertliler, İstanbul'daki ilk etap çalışmalarının ardından yeni sezon hazırlık kampı için Topuk Yaylası Tesisleri'ne geldi

banner846
Spor 03.07.2019, 17:15 03.07.2019, 22:01
2003
banner844
Fenerbahçe, yeni sezon hazırlık kampı için Düzce'nin Kaynaşlı ilçesindeki Topuk Yaylası Tesisleri'ne geldi.

Fenerbahçe Futbol A Takımı'nın yeni sezon kamp programı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. 1 Temmuz’da Can Bartu Tesisleri’nde başlayan kamp, Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi sınırlarında bulunan Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde devam edecek. İstanbul'daki ilk etap çalışmalarını tamamlayarak öğle saatlerinde İstanbul'dan yola çıkan sarı-lacivertliler, Düzce'ye ulaştı. Kaynaşlı gişelerinden çıkış yapan kafile, ilçede bulunan tesislerde kampa girdi. Eski Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ın yoğun girişimleri sonucu Düzce’ye kazandırılan ve içerisinde sportif alanların yanı sıra restaurant ve konaklama alanları da bulunan Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde takımın kampı dolayısıyla günler önce başlayan hazırlıklar tamamlandı.Takımı, tesis müdürü Ayten Yıldırım ve personel çiçeklerle karşıladı.

Fenerbahçe, kampın ilk antrenmanını bu akşam basına kapalı gerçekleştirecek. Bugün kamp için şehre gelecek takım, 10 gün boyunca yeni sezona hazırlık yapacak.

Haber: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (5)
.. 2 yıl önce
oraya fenerbahceyı karsılamaya gıden duzcelıler emınım bı kere duzce macına gelmemıstır en buyuk tek buyuk DÜZCESPOR gerisi teferruat
kasabalı bjk 2 yıl önce
boluspor 6 fenevbahce 0 :):):)
Sertanacar 2 yıl önce
Yazsanıza bolusporla hazırlık maçı yapacak 10 gün sonra aziz yıldırımı istemeyen duzceliler size helal olsun...
Selam olsun. 2 yıl önce
Bundan tam 8 yıl önce Fötöcülerin kumpasıyla ele geçirilmek istenen ama taraftarının direnişi ile Ergenekon gibi bir çok kumpasında yıkılmasına vesile olan FB'ye selam olsun.
R.R. 2 yıl önce
Aykut neredesin :D
25°
açık