banner614

FİKSTÜR ÇEKİLDİ

banner619

Bölgesel amatörde fikstür çekimi gerçekleştirildi. Düzce’yi bu sezon temsil edecek Beyköy Belediyespor ve Akçakcaspor’un 8.gruptaki rakipleri belli oldu.

banner846
Spor 04.09.2015, 16:19
1822
FİKSTÜR ÇEKİLDİ
banner844
2015-2016 sezonunda Akçakocaspor ve Beyköy Belediyespor'un bulunduğu Bölgesel Amatörde fikstür çekimi İstanbul Riva Orhan Saka evinde saat 15.00’da çekildi. Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor'un bulunduğu 8.grupta Adapazarı ilinden Serdivanspor, Kocaalispor ve Karasuspor, Zonguldak ilinden Kilimli Belediyespor, Ereğli Belediyespor Bolu ilinden Yeniçağspor, Bartın ilinden Bartınspor ve İstanbul ilinden Dikilitaş, Halide Edip Adıvar, Levent, Paşabahçe ve Vefa yer aldı. .Zorlu rakiplerin olduğu 8.grup spor otoriteleri tarafından ölüm grubu olarak adlandırdı.

BAL'da 12 grup birincisi statüde belirlendiği şekilde play-off turuna yükselecek. Bu turda oluşan 6 eşleşme tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle oynanacak ve galipler Spor Toto 3. Lig'e yükselecek. Bu turda mağlup olan 6 takım bir kez daha statüye göre eşleştirilecek ve yine tarafsız sahada tek maç üzerinden oynanacak 3 eşleşmenin galibi Spor Toto 3. Lig'e çıkacak son 3 takımı oluşturacak.
Yorumlar (3)
düzceli 6 yıl önce
Takımda 9 yerel futbolcusu barındıran Akçakocaspora başarılar.
Düzcesporlular 6 yıl önce
Başarılar beyköy ve akçakoca... düzcenin Çalışkan takımları... bu sene de 3.lige çıkan düzcespordan sonra ikinizden biri olsun..
akçakocapoyraz 6 yıl önce
DÜZCE yi İstanbul ve diğer illerde iyi şekilde tanıtmak için Beyköy Belediyespor ve Akçakcaspor a başarılar
25°
açık