banner851

banner614

FİNAL GİBİ LİDERLİK MAÇI

banner619

Erkekler Bölgesel Basketbol liginde mücadele eden Düzce Belediyespor Cumartesi günü 18 de Kastamonu Üniversitesiyle Düzce'de karşılaşacak.

banner846
Spor 29.01.2010, 18:46
187
FİNAL GİBİ LİDERLİK MAÇI
banner844

Erkekler Bölgesel Basketbol liginde mücadele eden Düzce Belediyespor
Cumartesi günü 18 de Kastamonu Üniversitesiyle Düzce'de karşılaşacak.
Lider olan rakibi ile cumartesi günü saat 18:00'da 18 Temmuz Spor Salonu'nunda karşılaşacak olan Düzce Belediyespor rakibini yenmeyi hedefliyor . Grupta üst tura çıkmayı garantilerken sıralama içinde anataj elde etmeyi amaçlayan temsilcimizin Zorlu rakibi karşısında seyirci desteğine ihtiyacı var. Erteleme maçında Çankırı Demirspor'u yenen Düzce Belediyespor aynı başarıyı lider karşısında da tekrarlamak istiyor. Çankırı Demirspor karşılaşmasını adeta antreman maçına çeviren Düzece Belediyespor hem moral bulurken hemde Kastamonu Üniversitesi maçı için ümitlendi. Hafta içi olduğu için ilgi az olurken cumartesi günü yapılacak olan Kastamonu Üniversiresi maçına salonun dolması bekleniyor. Önemli bir maça çıkacak olan Düzce Belediyespor Düzce halkına güveniyor. Seyirci faktörünü özellikle deplasmanda Sinop Gençlik maçında gören Düzce Belediyespor orada ki seyircicnin baskısnı üzerinde hissetti. İtici güç olarak kabul ettiği seyirci desteğini bu kritk maçta yanında görmek isityor.
Düzce Belediyespor lige yeni katıldı Asıl ilke amacı Düzce'de sporcu yetiştirmek olan Düzce Belediyespor sezon başında hedef grupta ilk üçe girebilmekti. Yapılan karşılaşmalarda alınan başarılı sonuçlar istenilen hedefe ulaşılmasını sağladı. Düzceli oyuncularla buraya kadar getirebilen Düzce Belediyespor şimdi üst tura puan taşımaya çalışıyor. Sezon başında belirlenen ilk hedef gerçekleşti. Şimdi ise çıta daha da yükseltildi amaç üst turda oluşacak olan grupta gidebildiği yere kadar ilerlemek. Bunun içinde üst tura daha fazla puan taşımak için Kastamonu Üniversitesi'ni halkında salona gelerek vereceği destek ile yenmek istiyor.

Yorumlar (0)
19°
açık