banner851

banner955

FUTBOLCULARDAN PROTESTO

Yaşanan maddi imkânsızlıklar nedeniyle ödemelerini alamayan Düzcespor oyuncularının antrenmana çıkmayarak, yönetimi protesto edeceği duyumu üzerine Düzcespor Tesislerine giden ve futbolcularla röportaj yapmak isteyen haber ekibimiz, Kulüp Müdürü Hüseyin Özcan’dan veto yedi. Futbolcularla röportaj yapılmasına izin vermeyen Özcan, “Kulüp Başkanından izin alın, sonra röportaj yapın” diyerek haber ekibimizi geri çevirdi.

Spor 26.12.2018, 18:10 27.12.2018, 01:03
3098
banner1032

Uzun süredir çektiği ekonomik sıkıntılar nedeniyle Düzcespor’dan ayrılan ve halen oynamakta olan oyuncuların alacakları için TFF’ye başvurduğu biliniyordu. Ekonomik sorunların giderilmesi için yapılan DüzcesporStore etkinliğinin sönük geçmesi nedeniyle amaçlanan hedefe ulaşılamaması, istifa etmeyen mevcut yönetimin, taliplilerin önünü kapatması ve maddi açıdan zor günler geçiren Düzcespor’da yaşanan bir başka sorunda futbolcuların sabah ve öğleden sonra antrenmanlara çıkmaması…Yaşanan tüm bu olumsuzluklar da sorunun ne kadar büyük olduğunu gözler önüne seriyor.

Öncü Haber Spor Servisi, aldığı duyum üzerine Düzcespor’un Şıralık’ta bulunan sosyal tesislerine gitti. Saat 14.30’da tesislerde olan spor servisimiz futbolcuların sahada olmadığını gördü. Futbolcularla röportaj yapmak isteyen spor servisi muhabirlerimiz Düzcespor Kulüp Müdürü Hüseyin Özcan’ın azizliğine uğradı. Özcan haber ekibimizin talebini, “Kulüp Başkanından izin alın, sonra röportaj yapın” diyerek geri çevirdi.
Futbolcular yapılmak istenilen röportaja gönüllü olmasına karşın Düzcespor Kulüp Müdürü Hüseyin Özcan tarafından kabul görmemesi üzerine röportaj gerçekleştirilemedi. Özcan ile yaşanan diyaloğun ardından oyuncular tesiste olmasına karşın dışarı çıkmadı.

Ayrıca, mevcut yönetim kurulunda bulunan birçok yöneticinin tesislere gitmemesi, teknik heyet ve futbolcularla iletişim kurmamaları endişe veriyor.

Yaşanan tüm bu gelişmeler ışığında mevcut yönetimin biran önce toplanıp Olağanüstü Genel Kurul kararı almaları kaçınılmaz olduğu görülüyor.  

SPOR SERVİSİ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

 

banner844
Yorumlar (35)
zeki 4 yıl önce
ekipçe van a oraya buraya maça gidiliyor.birde yenilip geliniyor. yapılan masrafları futbolculara dağıtsalar daha iyi olmazmı.paran yok.şov yapmanın anlamıda yok.beyler.
muyo 4 yıl önce
düzceyi nasıl yönetiyorlarsa düzcespo
ruda öyle yönetiyorlar..........
.. 4 yıl önce
size yazıklar olsun yönetim ve başkan denen sahıs. hele ki şu kulüp müdürü hüseyin bey siz neyin peşindesiniz ya adamların parasını verin ya da bu işi bırakın erkek işine karışmayın. bu müdürün düzceye düzcespora ne faydası olmus sımdıye kadar yazıkk
kim düzceli 4 yıl önce
kim düzceli onla mı bu taaftar mı ? bütün paayı düzcede dışındakilere kazandır sonra düzcelileden yardım iste 3 menejer gidenlerle beraber 8 kişi hoca heyeti ve düzcelilein olmadıgı düzcesporu onla kurtarsın.yükeselirken yanındakileri unutan düştügünde kimseyi bulamaz..
VATANDAŞ 4 yıl önce
KENDİNİZ ÇALIN KENDİNİZ OYNAYIN
Düzce'liye bir şey verdiğiniz yok, insanların da sizden beklentisi yok ! Sen top oynayıp eyleneceksin diye benden ne parası istiyorsun ! Benim vergilerimden oluşan bütçeden sana pay verilmesine de razı değilim !!!
Arma 5 4 yıl önce
Son olarak ekonomik kapasiten ne ise ona göre hedef belirleyeceksin. Şehrin hali ortada. Sürdürülebilir olmayan hiç bir şey hedef olamaz. Bu konuda Bolu şahane bir örnektir. 1980'li yılların yönetim profiline kalitesine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Arma 4 4 yıl önce
Düzce spor bugün gerek bulunduğu yer ve gerekse yönetim kadro kaltesi anlamında 1980'lerin bin kat gerisindedir. Şunu artık kabul edelim profesyonel bir kulübü yönetmek belediyelerin işi değildir, Düzce belediyesinin ise hiç değildir.
Arma 3 4 yıl önce
Dursun efendi, Özgür efendi veya mevcut belediye meclisinden hiç kimse varlıklı iş adamlarınca ciddiye alınmazlar. Çünkü inandırıcılık ve kalite sorunları var. Düzce spor kulübü sporun siyasete malzeme edildiği tipik bir örnektir. Şehrin yeni Yılmaz Öney'lere, Hikmet Yarar'lara ihtiyacı var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı