banner851

banner614

-“Futbolcuların güvenliği için körük yaptıracağız.”

banner619

TFF Sakarya Bölge Müdürü Ferruh Sezgin,onarılan Düzce 18 Temmuz stadında futbolcuların güvenliği için soyunma odalarından stat çıkışına kadar olan bölümde körük yapılması için çalışmaları başlattıklarını söyledi.

banner846
Spor 28.09.2009, 18:17
198
-“Futbolcuların güvenliği için körük yaptıracağız.”
banner844

Düzce 18 Temmuz Şehir stadında tribün ve çim onarım çalışmalarını Düzce Spor Başkanı Mustafa Yılmaz ve TFF Sakarya Bölge Müdürü Ferruh Sezgin yerinde incelemelerde bulundu.
TFF Sakarya Bölge Müdürü Ferruh Sezgin,Düzce Spor Başkanı Mustafa Yılmazın girişimleri sonucunda TFF tarafından stat içersinde özellikle futbolcukların güvenliği açısından çalışmaların başlatılması kararı alındığını söyledi.
Düzcespor Başkanı Mustafa Yılmaz,18 temmuz stadı içerisinde tribünlerde onarım çalışmalarının başlatıldığını belirterek''Belediye tarafından tribünlerde onarım çalışmaları yapılıyor.Ayrıca açık tribünün depremde hasarlı olması nedeniyle onarım çalışmaları da yapılacak.TFF'ye neler yapabiliriz şeklinde müracaat ettik Federasyon tarafından Futbolcukların güvenliği için körük yapılması yönünde karar çıktı.En kısa zamanda stat onarımı tamamlanacaktır''diye konuştu.

Yorumlar (0)
29°
açık