banner614

GALİBİYET SONRASINDA AÇIKLAMA

banner619

Deplasmanda Akhisar Belediye'yi yenerek ligin düşme hattındaki takımlara puan farkını 2'ye çıkaran 1881 Düzce Belediyesi Koçu Benan Özçelik, "Ligde kalmayı garantilemek için 9-10 galibiyete ulaşmalıyız dedi.

banner846
Spor 10.03.2020, 13:03
562
GALİBİYET SONRASINDA AÇIKLAMA
banner844

Son haftalarda kaybettikleri maçlar da dahil iyi oynadıklarını belirten Özçelik şu ifadelere yer verdi.

Kadromuzda yaptığımız 4 değişiklikten sonra rotasyonumuz genişledi ve çok farklı bir takım olduk. Yeni gelenler nedeniyle bir aylık takım olmamıza rağmen uyum sorununu çok çabuk çözümledik. Çaylak da olsalar yabancılar doğru bir kimya oluşturmamızı sağladı. Oyun kurucumuz ilk defa Avrupa'ya çıkıyor, 8 saniye kuralı ile ilk kez burada karşılaştı ama bize önemli katkılar sağlıyor.

Birçok maçı iyi oynamış, son toplarda kaybetmiştik. Bu defa aynı hataları yapmadık ve son toplarda kazandık. Son çeyreğin ortalarında benim diskalifiye olmamdan sonra takım çok iyi reaksiyon verdi. Akhisar'a giderken ihtimal az da olsa kazanabileceğimizi düşünüyorduk, az olan ihtimali gerçekleştirdik.

Seneye play off'lar için bir kadro oluşturmayı planlıyoruz ama önce düşmemeyi garantilememiz lazım. Bu nedenle 9-10 galibiyete ihtiyacımız var dedi.

Yorumlar (0)
17°
hafif yağmur