banner851

banner614

GAZETECİ İHSAN ÇETİN’E SALDIRI

Düzcespor takımı sezon boyunca şuana kadar gittiği her deplasmanda hem taraftarına hem de yönetimine yönelik saldırılara maruz kaldı. Son olarak İzmit’te oynanan Derincespor maçında Düzcespor eski başkanlarından olan gazeteci İhsan Çetin’e saldırı yapıldı.

banner619
Spor 24.11.2016, 10:35 24.11.2016, 12:17
1485
GAZETECİ İHSAN ÇETİN’E SALDIRI
Düzcespor bu sezon gittiği her deplasmanda saldırılara maruz kalmaya devam ediyor. Hem taraftara hem de tribünlere yönelik saldırılardan son olarak Düzcespor eski başkanlarından olan gazeteci İhsan Çetin nasibini aldı.

İzmit’te Derincespor’la oynanan mücadelede protokol tribününden karşılaşmayı takip eden Çetin, ev sahibi takım yönetici ve protokol üyelerinin sözlü sataşmasına maruz kaldı. Neden çıktığı bilinmeyen tartışma araya girenler tarafından bastırıldı.

Düzcespor’u yakından takip ekip edenler takımın bütün gittiği deplasmanlarda nefretle karşılanmasına anlam veremiyor. Düzcespor deplasmanına gelen rakiplerini Düzcespor Başkanı Mehmet Saygun, yönetim kurulu ve taraftarlar tarafından misafirperver şekilde ağırlanırken aynı centilmenliği deplasmanda göremedi.
 
banner844
Yorumlar (5)
Maç sonu 5 yıl önce
Maç sonunda düzce taraftar ımın yaptığı rezilliği de haber yApın ayıp ayıp koltuk kırmalar kendi takımına küfür bunları da haber yapın
Orhan Küçük 5 yıl önce
Düzceyi karşılıksız seven değerli büyüğüm geçmiş olsun...
Spor sever 5 yıl önce
İhsan bey biraz sakin sen bu kulupta başkanı lık yaprın
EsEsli 5 yıl önce
Geçmiş olsun sayın abim.Dikkat edin kendinize..
adamın teki 5 yıl önce
Ne olursa olsun, biz adamlığımızı, efendiliğimizi bozmayalım, 3-5 tane zibidinin olumsuz davranışlarını Düzcemizde ve deplasmanda engelleyelim, o zaman onlar da düzelir diye umuyorum.